comScore

Migros şok indirimde son gün 15 Ağustos (Migros indirim kataloğu 15 Ağustos)

15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:36
Migros şok indirimde son gün 15 Ağustos (Migros indirim kataloğu 15 Ağustos)

Migros mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. Migros indirimleri, Migros market kampanyaları, Migros indirim kataloğu, Migros fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda Migros marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.

Migros indirimleri burada! Migros 15 Ağustos indirim kampanyaları için haberimizde yer alan Migros indirim kataloğunu inceleyebilirsiniz. Migros indirimlerinde hangi ürünlerde fırsatlar olduğunu buradan takip ederek size en yakın Migros marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Migros 15 Ağustos indirimli ürün kataloğunda yer alan ürünler arasında dikkat çekenler neler? Migros kampanyaları ve Migros indirim katlaoğu 15 Ağustos tarihli ürünleri hazırladık. 
 

Migros 15 Ağustos indirimleri (Migros aktüel ürünler kataloğu)


Migros indirimlerini internet üzerinden takip edenler için Migros indirimli kampanyaları sizlere sunuyoruz. Migros mağazalarında bugün ve Ağustos ayında birbirinden önemli kampanyalar sunuluyor.Bu kampanyalardan faydalanmak için Migros indirimli ürün kataloğunu dikkatlice inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerinde fiyatlarına göz gezidrebilirsiniz. 

MİGROS 15 AĞUSTOS İNDİRİM KATALOĞU

 

Migros 2-15 Ağustos indirim fırsatları (Migros kampanyaları 15 Ağustos)


2-15 Ağustos 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market'ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 20 TL ve üzeri Canlı Çiçek alışverişine 8 Money hediye edilecektir.

Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2018'e kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market'te kullanılabilecektir.

Kampanyalardan en fazla 2 kere yararlanılabilir.
Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.
Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.

Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818'e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir.

Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir.
SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)