comScore

Migros şok indirim! (Migros indirimli ürünler 11 Ağustos)

11 Ağustos 2018, Cumartesi 10:20
Migros şok indirim! (Migros indirimli ürünler 11 Ağustos)

Migros indirimlerinde bugün. Migros 11 Ağustos Cumartesi indirimlerine göz atmak için haberimize bakabilirsiniz. Migros hangi ürünlerde indirim yaptı? Migros indirimli ürünler. Migros indirim kataloğu haberini sizler için derledik.

Migros indirimli ürün kataloğu! Migros indirimlerinde bugün hangi ürünler var? Migros indirimlerinde neler var? Migros 11 Ağustos Cumartesi indirimleri. Migros indirimlerinden faydalanmak istiyorsanız haberimizde göz atabilirsiniz. Migros indirimli ürünler kataloğunu inceleyerek Migros indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Migros 10-14 Ağustos indirimli ürünler kataloğunda Migros ürünlerinin fiyatlarını görerek alışverişe gidebilirsiniz. 


10 Ağustos Migros indirimli ürünler (Migros kampanyaları 10-14 Ağustos)


Ülkemizde birçok il ve ilçede faliyet gösteren Migros marketlerinin indirim kataoğundan faydalanmak için haberimize göz atabilirsiniz. Migros indirim kataloğu sayesinde birçok ürünü indirimli ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Migros market üzerinden sanal market uygulaması ile evlerinize de sipariş verebilirsiniz. Migros indirimleri neler? Migros hangi ürünleri indirime koydu? Migros indirimlerini sizler için derledik. 11 Ağustos 2018 Cumartesi Migros indirimleri haberimiz sizlerle.

11 AĞUSTOS MİGROS İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
Tat hazır yemek ve uskumru çeşitlerinde %25
Hellmann's ürünlerinde %20
Fersan Sirke ürünlerinde %25
Arifoğlu Baharat çeşitlerinde %20
Doğadan siyah çay ve demlik poşet ürünlerinde %25
Doğadan siyah çay vardak poşetlerinde %25
Carte D'or çeşitlerinde %25
Prima Premium Care ürünlerinde %30 indirimler bulunmaktadır.


MİGROS AKTÜEL ÜRÜNLERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"