comScore

Migros kampanyalı ürünler 23 Ağustos (Migroskop indirim ürünleri)

23 Ağustos 2018, Perşembe 10:16
Migros kampanyalı ürünler 23 Ağustos (Migroskop indirim ürünleri)

Migros indirimleri 23 Ağustos arasında birçok üründe büyük fırsatlar vatandaşları bekliyor. Migros marketlerde bayram sırasında yapılacak alışverişlerde uygulanacak kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri haberimizde hazırladık. Migros indirimleri 23 Ağustos ve kampanyalarından haberdar olmak ve Migros aktüel ürün kataloğunu incelemek için haberimize göz atabilirsiniz. 

Migros indirimleri 23 Ağustos kataloğu! Migros marketlerinde bugün ve yarın yapılacak olan alışverişlerde hangi ürünlerde fırsatlar sunulacak? Migros aktüel ürün kataloğunu inceleyerek 23 Ağustos Perşembe gününden itibaren indirimli olarak alabileceğiniz ürünleri görebilirsiniz. Migros marketlerde her hafta yapılan indirim fırsatlarında bu hafta yer alan ürünleri sizler için hazırladık. 

Migros indirimleri, Migros kampanyaları, Migros kataloğu, Migros aktüel ürünler kataloğu 23 Ağustos gibi tüm aramalarınızın yanıtları haberimizde. 
 

Migros 23 Ağustos indirimli ürünler (Migros kampanyalı ürünler)


Migros marketlerde uzun yıllardır devam eden indirim fırsatları kaldığı yerden tüm hızıyla sürüyor. Migros indirimlerinden faydalanmak için bulunduğunuz yerdeki Migros marketlere uğramanız yeterli olacaktır. Migros marketlerinde gıdadan, temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden, kahvaltılık ürünlere ve meyve sebzeden hazır dondurulmuş gıdalara kadar birçok ürünlerde fırsatlardan faydalanabilirsiniz. 
MİGROS KAMPANYALI ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN


Migros ne zaman kuruldu? Migros hakkında bilinmesi gerekenler


Migros tarafından müşterilerine yapılan açıklama şu şekilde:

"Türkiye'de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır."

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)