comScore

Migros indirimleri 27 Ağustos Pazartesi (Migros indirimleri)

27 Ağustos 2018, Pazartesi 12:30
Migros indirimleri 27 Ağustos Pazartesi (Migros indirimleri)

27 Ağustos Migros indirimli ürünler. Migros marketi indirim, kampanyalar ve fırsatlardan faydalanmak isteyen vatandaşlarımız Migros İndirimleri 27 Ağustos Pazartesi haberimize göz atabilir.

Migros indirimler 27 Ağustos! Migros indirimleri, Migros kampanyaları, Migros fırsatları ve Migros aktüel ürünleri gibi aramalar sonucunda Migros kataloğuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Her gün ve her hafta farklı dönemlerde açıklanan Migros kataloğuna bakarak 27 Ağustos tarihlerinde yapılan Migros indirimlerini takip edebilirsiniz. Migros kampanyalı ürünlerden satın alarak Migros indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.


Migros indirimleri 27 Ağustos (Migros aktüel ürünler kataloğu)


Bayram dönüşü erzak alışverişne çıkmaya hazırlanan vatandaşlarımız ülkemizde birçok il ve ilçede faliyet gösteren Migros market indirim, kamapanya ve fırsatlardan yararlanmak istiyor. Migros mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

MİGROS MARKET İNDİRİMLERİ
MİLUPA ÇAY ÜRÜNLERİNDE %40 İNDİRİM
LACTAMİL EMZİREN ANNELER İÇİN ÜRÜNLERDE %40
MYCEY ÜRÜNLERİNDE %25
BEBEDOR ÜRÜNLERİNDE %25
ACENT ÜRÜNLERİNDEN %25
EE BAYB ÜRÜNLERİNDE %25 İNDİRİM
 


MİGROS İNDİRİM KATALOĞU İÇİN TIKLAYIN

 

Migros hakkında bilinmesi gerekenler


Türkiye'de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)