comScore

Migros indirimleri 20 Ağustos Pazartesi (Migros hafta sonu indirimleri)

20 Ağustos 2018, Pazartesi 10:48
Migros indirimleri 20 Ağustos Pazartesi (Migros hafta sonu indirimleri)

Migros aktüel ürünler kataloğu 20 Ağustos yayınlandı. Migros mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizden Migros indirimlerini Migros kampanyalarını takip edebilirsiniz. 29 Ağustos Migros indirimlerinden faydalanarak kampanyalı ürünleri satın alabilirsiniz. Migros kampanya ve Migros fırsatları için son dakika gelişmeleri ve Migros kataloğu haberimizde.

FutbolArena - Migros indirimler 20 Ağustos! Migros indirimleri, Migros kampanyaları, Migros fırsatları ve Migros aktüel ürünleri gibi aramalar sonucunda Migros kataloğuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Her gün ve her hafta farklı dönemlerde açıklanan Migros kataloğuna bakarak 20 Ağustos tarihlerinde yapılan Migros indirimlerini takip edebilirsiniz. Migros kampanyalı ürünlerden satın alarak Migros indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
 

Migros indirimleri 20 Ağustos (Migros aktüel ürünler kataloğu)


Migros mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. Migros marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için Migros ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. Migros mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

MİLUPA ÇAY ÜRÜNLERİNDE %40 İNDİRİM
LACTAMİL EMZİREN ANNELER İÇİN ÜRÜNLERDE %40
MYCEY ÜRÜNLERİNDE %25
BEBEDOR ÜRÜNLERİNDE %25
ACENT ÜRÜNLERİNDEN %25
EE BAYB ÜRÜNLERİNDE %25 İNDİRİM

 

Migros hakkında bilinmesi gerekenler


Türkiye'de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.

MİGROS İNDİRİM KATALOĞU İÇİN TIKLAYIN


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)