comScore

Migros indirimleri 17 Ağustos Cuma (Migros hafta sonu indirimleri)

17 Ağustos 2018, Cuma 09:59
Migros indirimleri 17 Ağustos Cuma (Migros hafta sonu indirimleri)

Migros aktüel ürünler kataloğu 17 Ağustos yayınlandı. Migros mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizden Migros indirimlerini Migros kampanyalarını takip edebilirsiniz. 17 Ağustos Migros indirimlerinden faydalanarak kampanyalı ürünleri satın alabilirsiniz. Migros kampanya ve Migros fırsatları için son dakika gelişmeleri ve Migros kataloğu haberimizde.

Migros indirimler 17 Ağustos! Migros indirimleri, Migros kampanyaları, Migros fırsatları ve Migros aktüel ürünleri gibi aramalar sonucunda Migros kataloğuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Her gün ve her hafta farklı dönemlerde açıklanan Migros kataloğuna bakarak 17 Ağustos tarihlerinde yapılan Migros indirimlerini takip edebilirsiniz. Migros kampanyalı ürünlerden satın alarak Migros indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 
 

Migros indirimleri 17 Ağustos (Migros aktüel ürünler kataloğu)


Migros mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. Migros marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için Migros ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. Migros mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

MİGROS İNDİRİMLİ ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN

 

Migros hakkında bilinmesi gerekenler


Türkiye'de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)