comScore

Migros hafta sonu aktüel ürünler 22 Eylül kataloğu! (Migros ucuz ürünler listesi)

22 Eylül 2018, Cumartesi 10:39
Migros hafta sonu aktüel ürünler 22 Eylül kataloğu! (Migros ucuz ürünler listesi)

Migros aktüel ürünler hafta sonu fırsatları ile devam ediyor. Migros indirimli ürünlerin arasında hangi grupların olduğunu ve ne kadar indirim uygulandığını haberimizde yer alan Migros hafta sonu kataloğundan inceleyebilirsiniz.

MİGROS aktüel ürünler 22 Eylül kataloğunda neler var? MİGROS indirimli ürünler arasında 22 Eylül Cumartesi hangi ürünler öne çıkıyor? MİGROS marketlerinde yapacağınız alışverişlerde geçerli olan MİGROS hafta sonu fırsatlarını kaçırmamanızı öneriyoruz. Haberimizde MİGROS indirimli ürünlerinden bahsederken aynı zamanda MİGROS indirim kataloğuna da yer veriyoruz. 
 

MİGROS aktüel ürünler listesi 22 Eylül (MİGROS indirimli ürünler listesi)


MİGROS hafta sonu aktüel ürünler arasında birbirinden cazip indirim fırsatları yer alıyor. Yeni dönem kampanyaları arasında popüler ürünlerde yaşanan indirim uygulamalarını kaçırmamanızı öneriyoruz. MİGROS indirimleri arasında 4 sayfalık MİGROS aktüel ürünler kataloğunu inceleyerek dikkatli inceleme yapabilirsiniz. 

MİGROS Cumartesi fırsatları arasında bir süredir devam eden MİGROS Perşembe günleri aktüel ürünlerine ilave olarak yepyeni fırsatlar sunuluyor. MİGROS aktüel Cumartesi ürünleri arasında hangi üründe ne kadar indirim yapıldığını haberin altında yer alan MİGROS aktüel kampanya kataloğundan inceleyebilirsiniz.
 

Migros aktüel ürünler listesi (Migrüs indirim kampanyaları 22 Eylül Cumartesi 2018)


Migros aktüel ürünler listesi içerisinde kampanya uygulanan alanlar dikkat çekiyor. Migros Brita markalı ürünlerde %25, Çarşaf ve yastık kılıflarında %25, Brillant Markalı Ürünlerde %25, soslu piliç ürünlerinde %20, SuperFresh dondurulmuş köfte ve burger çeşitlerinde %20 eriş un çeşitlerinde %20, Eral kokoreç çeşitlerinde %10 indirim söz konusu.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!