comScore

Michael Rubin kimdir, ne iş yapar, kaç yaşında? (Michael Rubin dolar tweet paylaşımı)

24 Mayıs 2018, Perşembe 10:03
Michael Rubin kimdir, ne iş yapar, kaç yaşında? (Michael Rubin dolar tweet paylaşımı)

Michael Rubin'in geçtiğimiz hafta twitter hesabından yaptığı dolar paylaşım, doların 4.92'yi geçmesi sonrasında bir anda gündeme oturdu. Bu gelişmelerin ardından insanlar sosyal medya ve internet ortamında Michael Rubin'in kim olduğunu merak etmeye başladı. Michael Rubin kimdir, kaç yaşında ve Michael Rubin ne iş yapar? sorularına haberimizin devamından yanıt bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Michael Rubin'in dolar tweeti bir anda gündeme oturdu. Doların hızla yükselişi ve son olarak 23 Mayıs 2018 Çarşamba günü 4.92'yi geçtikten sonra 5 TL'ye yaklaşması üzerine Michael Rubin'in dolar tweeti akıllara geldi. Doların 5 TL'ye yaklaşması üzerine Michael Rubin'in dolar ile ilgili yaptığı paylaşım sosyal medyada kısa süre içinde gündeme yerleşti. Peki kimdir bu Michael Rubin? Michael Rubin kimdir ve Michael Rubin ne iş yapar? Doların yükselişinin ardından akıllara gelen Michael Rubin'in dolar tweeti ve Michael Rubin'in kim olduğuna dair öğrenmeniz gereken bilgiler haberimizde. 

Michel Rubin geçtiğimiz hafta kendisine ait resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımda "1 dolar 5 TL ne zaman olur? Haftaya? 1 dolar 10 TL hemen seçimden sonra mı olacak? Erdoğan'ın cehaleti ve egosu Türk halkının alım gücünü ve ekonomik birikimlerini bitiriyor." ifadelerini kullandı. Michael Rubin'in bu tweetinin ardından doların da 5 TL'ye yaklaşması üzerine, insanlar Michael Rubin'in kim olduğunu merak etmeye başladı. Michael Rubin'in kim olduğuna dair tüm ayrıntılar... 


Michael Rubin kimdir?


Michael Rubin 1971 yılında Philadelphia'da doğdu. Rubin, lisans çalışmalarını biyoloji dalında yapmasına rağmen, 1999'da tarih dalında Yale Üniversitesinden doktora derecesini aldı. "Modern İran'ın İnşaası 1858-1909: Haberleşme, Telgraf ve Toplum" adlı doktora tezi çalışması ile Yale Üniversitesinden ödül aldı. 1999-2000 yılları arasında sivil düşünce kuruluşu olan "Washington Institute for Near East Policy"de çalıştı. Michael Rubin'in Washington Post, The New York Times, The Wall Street Journal, The New Republic, National Review, ve The Weekly Standard adlı gazete ve mecmualarda Türkiye, Irak, İran'la ilgili yazıları yayınlanıyor.

MICHAEL RUBİN'İN DOLAR MESAJINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"