comScore

Metro şok indirim 21 Ağustos (Metro Kurban Bayramı indirimli ürünler kataloğu)

21 Ağustos 2018, Salı 10:13
Metro şok indirim 21 Ağustos (Metro Kurban Bayramı indirimli ürünler kataloğu)

Metro mağazaları indirimlerinden faydalanmak indirim günlerini takip etmek ve kampanyalardan haberdar olmak için haberimizi takip edebilirisiniz. 21 Ağustos Salı Kurban Bayramı Metro Market indirimli ürünler. Metro mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. Metro indirimleri, Metro market kampanyaları, Metro indirim kataloğu, Metro fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda Metro marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.

Metro indirimleri burada! Metro 21 Ağustos Kurban Bayramı indirim kampanyaları için haberimizde yer alan Metro indirim kataloğunu inceleyebilirsiniz. Metro indirimlerinde hangi ürünlerde fırsatlar olduğunu buradan takip ederek size en yakın Metro marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Metro 21 Ağustos Kurban Bayramı Arefe Günü indirimli ürün kataloğunda yer alan ürünler arasında dikkat çekenler neler? Metro kampanyaları ve Metro indirim katlaoğu 21 Ağustos tarihli ürünleri hazırladık. 
 

Metro 21 Ağustos Kurban Bayramı indirimleri (Metro aktüel ürünler kataloğu)


Metro indirimlerini internet üzerinden takip edenler için Metro indirimli kampanyaları sizlere sunuyoruz. Metro mağazalarında bugün ve Ağustos ayında birbirinden önemli kampanyalar sunuluyor.Bu kampanyalardan faydalanmak için Metro indirimli ürün kataloğunu dikkatlice inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerinde fiyatlarına göz gezidrebilirsiniz.

SİMFER DERİN DONDURUCU 1499 TL
3 PARÇA BIÇAK SETİ 139 TL
KASAP BICAĞI 15,99 TL
NİKEL ÇENGEL 12,89 TL
ET DÖVECEĞİ 24,99 TL
BİLEYİCİ MASAT 9,99 TL
KESİM PANASI ÇEŞİTLERİ 19,99 TL
 

METRO KURBAN BAYRAMI İNDİRİM KATALOĞUFutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)