comScore

Metin Uca'ya ne oldu? Metin Uca'nın sağlık durumu nasıl? Metin Uca trafik kazası geçirdi son dakika

27 Mayıs 2018, Pazar 19:26
Metin Uca'ya ne oldu? Metin Uca'nın sağlık durumu nasıl? Metin Uca trafik kazası geçirdi son dakika

Metin Uca'nın trafik kazası geçirmesinin ardından ünlü tiyatrocu, sunucu ve yazar Metin Uca'nın sağlık durumunu merak edenler Metin Uca hakkında Metin Uca'ya ne oldu? Metin Uca iyi mi? Metin Uca hastanede mi ? Metin Uca'nın sağlık durumu nasıl sorularına yanıt aramaya başladı. Metin Uca ise kendisine ait sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. 

Metin Uca kaza geçirdi! Son dakika Metin Uca trafik kazası geçirdi. Metin Uca'nın trafik kazası geçirmesinin ardından Metin Uca twitter'da kısa süre içinde trend topic oldu. Metin Uca'nın trafik kazaı sonrasında Metin Uca için endişelenen insanlar Metin Uca'nın sağlık durumunu merak ederken, Metin Uca sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması yaptı. Metin Uca'nın trafik kazası geçirdiğini öğrenenler kısa bir zaman içinde Metin Uca'ya ne oldu? Metin Uca hastaneye mi kaldırıldı? diye araştırma yapmaya başladı. 

Metin Uca kendisine ait sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, yazar ve sunucu Metin Uca geçirdiği talihsiz trafik kazasının ardından kendisine ait resmi sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Metin Uca, "Sahil yolunda motosiklet çarpması sonucu karıştığım yaralamalı kazada kısa sürede gelen deneyimli 112 acil ekibine, hemen önlem alan 155 asayiş ekibine, her türlü desteği sağlayan Şehit Bülent Üstün Polis Merkezi tüm amir ve memurlarına ayrıca Mafre sigorta'ya teşekkür ederim”
 

Metin Uca kimdir?


Babası Hakkarili annesi Bilecikli olan; kimya mühendisliği, jeoloji mühendisliği ve tiyatro eğitimleri alan Uca, 1987 yılında kazandığı Anadolu Ajansı sınavıyla muhabirliğe başladı. 1989 yılında TRT'ye geçen Metin Uca, daha sonra Kanal D, Show TV, atv, Star TV gibi kuruluşlarda muhabirlik, programcılık yaptı

METİN UCA MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"