comScore

Metin Kor kimdir? Kayıp müzisyen Metin Kor kaç yaşında, nereli?

29 Haziran 2018, Cuma 11:02
Metin Kor kimdir? Kayıp müzisyen Metin Kor kaç yaşında, nereli?

Kayıp müzisyen Metin Kor, müzik camiasını endişelendirdi. 6 gündür haber alınamayan Metin Kor kimdir? Kaç yaşında, nereli? Metin Kor haberleri ve merak edilen detaylar haberimizde...

Metin Kor kimdir? Kayıp müzisyen Metin Kor nereli, kaç yaşında? Muğla'da yürüyüş yaparken kaybolan ve 6 gündür kayıp olan Metin Kor kaçırıldı mı? Metin Kor'un şarkıları neler? Hangi okuldan mezun oldu gibi soruların cevapları haberimizde...


Metin Kor kimdir? Kaç yaşında?


1975 Ankara doğumlu olan 43 yaşındaki müzisyenin, 1.80 boylarında olduğu öğrenildi. Anadolu Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü mezunu olan Metin Kor, müzisyenliğinin yanı sıra yaşam koçluğu ve kişisel gelişim uzmanlığı da yapıyordu.


Metin Kor'un şarkıları


IHA'nın haberine göre Kor, söz ve müziklerinin kendisine ait olduğu ‘En Güzel Sensin', ‘Mavi', ‘Senmişim', ‘Yanı Başıma' ve ‘Üzüm Güzeli' isimli şarkıları ile geniş bir kitle tarafından takip ediliyor.

AFAD ve jandarma ekiplerince yapılan aramaların, yarın da geniş kapsamlı olarak devam edeceği öğrenildi.


Metin Kor kaçırıldı mı?


Metin Kor'un kardeşi Kemal Kor, "Yaklaşık 30 kilometrekarelik bir alan tarandı. Çıplak ayakla daha uzağa gidebileceğini düşünmüyoruz. Geriye kaçırılma ihtimali kaldı. Zaten kaçırıldığına dair güçlü bulgular var. Çadırı bıçak gibi keskin bir şeyle kesilmiş. Ayakkabısının tekinin çadırın dışında, arabasının anahtarının da 10 metre ileride bulunması, aceleyle çadırdan çıkmak istediği izlenimini veriyor. Ayrıca cep telefonu, cüzdanı gibi özel eşyaları da çadırda duruyor" açıklaması yaptı.
Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)