comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Metin Keçeli, FutbolArena'ya konuştu

11 Ekim 2016, Salı 13:57
Metin Keçeli, FutbolArena'ya konuştu

Beşiktaş'ın eski ikinci başkanlarından Metin Keçeli, Yalçın Karadeniz'in disiplin kuruluna sevk edilmesiyle ilgili FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena Röportaj - “Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı, Beşiktaş'a ne verdi? Hep aldı. Amacı Orman'ı kötüleyip, kulübü kongreye götürmek ve başkan olmak. 20 gün başkan oldu fotoğrafını başkanlar albümüne koydurdu. Karadeniz'in kulüpten atılması lazım. İnşallah Haysiyet Divan'ı ona gereken cezayı verir ve aklını başına getirir.”

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Beşiktaş'ın Denetleme Kurulu tarafından Disiplin Kurulu'na verilmesi istendi. Denetleme Kurulu'nun talebinin arkasındaki nedense, Karadeniz'in kulübün borcunu olduğundan fazla gösterme çabası.

Bu ilginç olayın ardından FutbolArena'ya konuşan Eski Beşiktaş İkinci Başkanı Metin Keçeli, Karadeniz hakkında ses getirecek açıklamalar yaptı. “Hırsının kurbanı oldu. Hep Beşiktaş'tan aldı ama bir şey vermedi. Geç kalınmış bir karar. İnşallah gereken cezayı alır” dedi ve nedenlerini anlattı.

İşte Keçeli'nin açıklamaları: 

“DİVAN KURULU'NDAN RAHMİ KOÇVE BENİ ATTIRDI”

“Divan Kurulu Yalçın Karadeniz'in kulüpten atılması için geç kalındı. Beşiktaş'ta çok büyük hizmetleri olan Rahmi Koç, Samet Aybaba, Erdoğan Demirören, Samet Aybaba, ben ve daha çok sayıda kişiyi Divan Kurulu'ndan attırdı. Karadeniz, Divan Kurulu'ndan atılmadan bir sene önce “bu iş adamları toplantılara gelmiyor. Alsınlar resimlerini ve Divan Kurulu'ndan gitsinler' dedi. Tüzük değişikliği yaptırdı ve bunu yaptı. Toplantıya katılmayan yüzlerce insan var ama bizi seçti ve attırdı.”

“YALÇIN KARADENİZ'İN, KULÜPTEN ATILMASINDA BEŞİKTAŞ GEÇ KALDI”

“Yalçın Karadeniz'in kulüpten o gün atılması gerekiyordu. Beşiktaş'a varlığıyla çok önemli katkılar sunmuş isimler kulübe ait bir kuruldan atılıyor. Amacı Hırsını tatmin etmek. Yalçın Karadeniz'in borcu yüksek göstermesinin amacı yönetimi kötülemek. Amacı kulübün başına geçmek. Yönetimi kötüleyerek kongreye oynuyor. Daha öncede başkan adayı oldu. Süleyman Seba'dan destek aldı. Seba'ya gittik ve Karadeniz'e destek vererek yanlış bir şey yaptığını söyledik ve düzelttik. Fikret Orman aday oldu. Süleyman Seba da ‘ben kimseye açıktan destek vermiyorum' diye açıklama yapınca Karadeniz'in etkisi kalmadı ve Fikret Orman başkan seçildi.”

“20 GÜN BAŞKAN OLDU FOTOĞRAFINI BAŞKANLAR ALBÜMÜNE KOYDURDU”

“Bakın Yıldırım Demirören, TFF Başkanı olduğu zaman Beşiktaş Başkanlığı'ndan istifa etti. Kongreye 25 gün vardı. O 25 günlük sürede kulübün başına ikinci başkan geçer ve kongreye götürür. Kulübü ikinci başkan kongreye götürmesi gerekirken, tüzükte değişlik yaparak Divan Başkanı götürür maddesini koydurdu. Halbuki dernekler kanunu belli. Bu şekilde Beşiktaş'a 20 günlük başkanlık yapan Karadeniz'in amacı şuydu: Fotoğrafını Beşiktaş Başkanları albümüne koydurmaktı. Açın bakın Beşiktaş başkanları arasında Karadeniz'in de fotoğrafı var. Resmini Süleyman Seba'nın yanına koyuyor. Düşünebiliyor musuz?”

“İNŞALLAH HAYSİYET DİVANI, KARADENİZ'E GEREKEN DERSİ VERİR”

“Beşiktaş Denetleme Kurulu, denetler ve rapor hazırlar. Burada yanlış yapmaz, yapamaz. Yaparsa tutar hapse atarlar. Ben kulübün bir üyesi olarak kimin ne dediğine değil, denetleme kurulundan gelen rapora bakarım. Divan Kurulu Başkanı, Beşiktaş'ı büyük bir yanlışa soktu. Ve inşallah Haysiyet Divanı, Karadeniz'e hak ettiği cezayı verir. Zaten bu gecikmiş bir karar. Beşiktaş'a bu güne kadar ne verdi? Hep aldı. Beşiktaş'tan aldıklarıyla bir yere geldi. Hırsının önüne geçemediği için başına bu geldi. İnşallah Haysiyet Divan'ı ona gereken dersi verir ve aklını başına getirir.”

Haber: Aydın Cingöz

 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Beşiktaş’tan
Beşiktaş’tan transferde Marco Fabian hamlesi
\"David
David Ospina transferinde Beşiktaş’a rakip çıktı!
", "metin-keeli-futbolarenaya-konutu-297517h/", "11 Ekim 2016, Salı 13:57", "1", "Beşiktaş", "besiktas"];hbr[1] = [356220, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/lask_linzin_teknik_direktoru_oliver_glasnerden_besiktas_yorumuwP.jpg", "LASK Linz’in teknik direktörü Oliver Glasner’den Beşiktaş yorumu", "Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakibi LASK Linz’in teknik direktörü Glasner, rövanş maçı öncesi açıklamalarda bulundu.", "
FutbolArena - Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanşında yarın sahasında Beşiktaş’ı konuk edecek Avusturya temsilcisi LASK Linz’in teknik direktörü Oliver Glasner, maça hazır olduklarını söyledi.


BJK Haberleri: Oliver Glasner’in Beşiktaş maçı açıklamaları (15 Ağustos 2018 Çarşamba)


Linz Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Oliver Glasner,  Beşiktaş maçına hem teknik ekip hem de oyuncular olarak iyi hazırlandıklarını belirterek, "Ev ödevlerimizi yaptık." dedi.

İlk maçta Beşiktaş’a İstanbul’da 1-0 yenildiklerini hatırlatan Glasner, yarınki karşılaşmada her türlü sonucun ortaya çıkabileceğini vurgulayarak, "Takım olarak ilk maçta çok iyi bir performans sergiledik. Şimdi yine zor bir müsabaka olacak. Beşiktaş’a karşı burada da iyi bir performans göstererek, ihtiyaç duyduğumuz golü bulacağımıza inanıyorum. Buna göre de hazırlandık.” değerlendirmesinde bulundu.
Futbolcuların korkusuz bir şekilde maça çıkacaklarını ifade eden Glasner, “Beşiktaş’ın bize vereceği fırsatları kullanmaya çalışacağız. Savunmada da İstanbul’da olduğu gibi sağlam duracağız." şeklinde konuştu.

Öte yandan, 13 bin 900 seyirci kapasitesi olan Linz Stadı’nın yarın oynanacak karşılaşmada büyük oranda dolmasının beklendiği belirtildi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "besiktas/lask-linzin-teknik-direktoru-oliver-glasnerden-besiktas-yorumu-356220h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 14:37", "1", "Beşiktaş", "besiktas"];hbr[2] = [356211, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/besiktas_transfer_haberleri_simon_mignolet_divock_origi_15_agustos_2018_carsambaTa.jpg", "Beşiktaş transfer haberleri: Simon Mignolet, Divock Origi (15 Ağustos 2018 Çarşamba)", "Beşiktaş transfer haberleri bugün oldukça yoğun... 15 Ağustos Çarşamba Son Dakika BJK Transfer haberleri burada.", "
BJK Transfer - Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Son dakika BJK Transfer iddiaları arasında hangi isimler öne çıktı? Gelecek sezon Süper Lig’de şampiyonluk hedefleyen siyah beyazlılarda transfer çalışmaları devam ediyor. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: David Ospina, Shinji Kagawa (15 Ağustos Çarşamba 2018)


Beşiktaş’ta transfer çalışmaları devam ederken gündemde çeşitli iddialar var. 

Akşam gazetesi dün Quaresma’yı Sporting Lizbon’un istediğini iddia etmişti. Bugün Portekiz basınından O Jogo bu iddiayı yalanladı ve Sporting Lizbon’un Quaresma’yı düşünmediğini yazdı.
Milliyet gazetesi ise Beşiktaş’ın dövizdeki yükselmeye rağmen hedeflerinden vazgeçmeyeceğini yazdı. Buna göre Ospina, Chadli ve Kagawa ile görüşmeler sürüyor. Ayrıca İngiliz Sky Sports ise Mignolet’i Beşiktaş’a yazdı. 

Güneş gazetesi Liverpool’dan Origi’nin kiralanabileceğini belirtirken, Sabah gazetesi ise Monaco’nun Domagoj Vida’yı transfer edebileceğini belirtti.

\"quaresma

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ

Ricardo Quaresma - Sporting Lizbon - O Jogo
David Ospina - Arsenal - Milliyet
Divock Origi - Liverpool - Güneş
Domagoj Vida - Monaco - Sabah
Shinji Kagawa - Borussia Dortmund - Milliyet
Simon Mignolet - Liverpool - Sky Sport

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "besiktas/besiktas-transfer-haberleri-simon-mignolet-divock-origi-15-agustos-2018-carsamba-356211h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 12:33", "1", "Beşiktaş", "besiktas"];hbr[3] = [356210, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/besiktasin_lask_linz_maci_kadrosu_aciklandiFV.jpg", "Beşiktaş’ın LASK Linz maçı kadrosu açıklandı", "Beşiktaş’ın LASK Linz ile oynayacağı rövanş maçının kadrosu açıklandı.", "
FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi 3. ön leme turu rövanş maçında Beşiktaş deplasmanda LASK Linz ile karşılaşacak. İstanbul’da oynanan maçı 1-0 kazanan siyah beyazlılarda rövanş maçının kamp kadrosu açıklandı. 
 

Beşiktaş Haber: Beşiktaş’ın LASK Linz maçı kadrosunda kimler var?


Beşiktaş, Avusturya’da oynanacak rövanş maçı için yolculuğa başladı. Siyah beyazlıların kamp kadrosunda yer alan futbolcular şu şekilde:

"Tolga Zengin, Utku, Ersin, Gökhan G., Fatih, Vida, Pepe, Roco, Adriano, Caner, Medel, Necip, Dorukhan, Tolgay, Oğuzhan, Babel, Lens, Quaresma, Güven, Larin, Alpay, Love, Negredo."
Siyah beyazlılar, Linz maçının hemen ardından doğrudan Erzurum’a geçeceği için kadroya 23 oyuncu dahil etti.


LASK Linz - Beşiktaş maçı ne zaman, hangi kanalda?


Beşiktaş’ın deplasmanda LASK Linz ile karşılaşacağı mücadele 16 Ağustos Perşembe günü 20.45’te başlayacak. LASK Linz - Beşiktaş maçının yayıncısı henüz belirlenmedi.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "besiktas/besiktasin-lask-linz-maci-kadrosu-aciklandi-356210h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 12:20", "1", "Beşiktaş", "besiktas"];hbr[4] = [356159, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/besiktasa_yazilan_jeremy_pied_lillee_transfer_olduD9.jpg", "Beşiktaş’a yazılan Jeremy Pied, Lille’e transfer oldu", "Beşiktaş’ta transfer çalışmaları devam ederken yönetimin Jeremy Pied ile ilgilendiği iddia edilmişti. Başarılı oyuncunun yeni takımı belli oldu. Jeremy Pied kimdir? Jeremy Pied’in transfer olduğu takım.", "
FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasını galibiyetle kapatırken transfer çalışmalarını sürdürüyor. Jeremy Pied ile ilgilenen Beşiktaş, oyuncuyu rakibine kaptırdı.
 

Jeremy Pied, Beşiktaş’a geldi mi? (14 Ağustos Salı)


Beşiktaş Transfer Haberleri Transfer çalışmalarını da sürdüren Beşiktaş, Jeremy Pied ile ilgilenmişti. Goal’de yer alan haberde önceki günlerde oyuncunun Beşiktaş’a yakın olduğu iddia ediliyordu. Beşiktaş’ın Fransız sağ beki markajına almış ve transfer için devreye girmişti.

Southampton’la sözleşmesinin tamamlanmasının ardından boşta olan oyuncu eski takımı Lille ile anlaşma sağladı. Başarılı oyuncu gelecek sezon Lille takımında forma giyecek. 
 

Jeremy Pied kimdir? Kaç yaşında, nerede oynuyor?


Beşiktaş’a yazılan Jeremy Pied 29 yaşında. Lyon altyapısından yetişen Fransız futbolcu sağ bek pozisyonu dışında sağ ve sol kanatlarda da forma giyebiliyor. 
Lyon’da forma giymeye başladıktan sonra bir sezon Metz’e kiralanan Pied, 2012-2013 sezonunda 3 milyon euro karşılığında Nice’e satıldı. Orada iki sezon oynadıktan sonra Guingamp’a kiralanan oyuncu bir sezon daha Nice forması giydi ve sonra da bonservissiz olarak Southampton’a satıldı. Pied Premier Lig’de ise genelde yedek kaldı. Southampton’da ilk sezonunda dizinden sakatlanan futbolcu o sezon sadece 4 lig maçına çıkabilirken, geçen sezon da genelde yedek bekledi ve sadece 2 lig maçında oynayabildi.

 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "besiktas/besiktasa-yazilan-jeremy-pied-lillee-transfer-oldu-356159h/", "14 Ağustos 2018, Salı 18:42", "1", "Beşiktaş", "besiktas"]; slide[0] = [356210, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/besiktasin_lask_linz_maci_kadrosu_aciklandiFV.jpg", "Beşiktaş’ın LASK Linz maçı kadrosu açıklandı", "Beşiktaş’ın LASK Linz ile oynayacağı rövanş maçının kadrosu açıklandı.", "besiktas/besiktasin-lask-linz-maci-kadrosu-aciklandi-356210h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 12:20", "Beşiktaş"];slide[1] = [356207, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/besiktas_simon_mignolet_icin_liverpool_ile_gorusuyorcQ.jpg", "Beşiktaş, Simon Mignolet için Liverpool ile görüşüyor", "Beşiktaş’ın kaleci transferinde Liverpool’dan Simon Mignolet için görüşmelere başladığı iddia edildi.", "besiktas/besiktas-simon-mignolet-icin-liverpool-ile-gorusuyor-356207h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 11:57", "Beşiktaş"];slide[2] = [356164, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/sporting_lizbondan_quaresma_transfer_aciklamasiDa.jpg", "Sporting Lizbon’dan Quaresma transfer açıklaması", "Sporting Lizbon’dan Beşiktaşlı Quaresma’nın transfer edileceğine dair haberlere açıklama geldi. ", "besiktas/sporting-lizbondan-quaresma-transfer-aciklamasi-356164h/", "14 Ağustos 2018, Salı 19:31", "Beşiktaş"];slide[3] = [356159, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/besiktasa_yazilan_jeremy_pied_lillee_transfer_olduD9.jpg", "Beşiktaş’a yazılan Jeremy Pied, Lille’e transfer oldu", "Beşiktaş’ta transfer çalışmaları devam ederken yönetimin Jeremy Pied ile ilgilendiği iddia edilmişti. Başarılı oyuncunun yeni takımı belli oldu. Jeremy Pied kimdir? Jeremy Pied’in transfer olduğu takım.", "besiktas/besiktasa-yazilan-jeremy-pied-lillee-transfer-oldu-356159h/", "14 Ağustos 2018, Salı 18:42", "Beşiktaş"];slide[4] = [356158, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/ahmet_nur_cebi_fikret_ormanin_yeni_listesinde_yok3f.jpg", "\"Ahmet Nur Çebi, Fikret Orman’ın yeni listesinde yok\"", "Beşiktaş’ta 16 Eylül’deki seçim öncesinde Fatih Doğan, Ahmet Nur Çebi’nin Fikret Orman’ın yeni yönetim listesinde olmayacağını söyledi. ", "besiktas/ahmet-nur-cebi-fikret-ormanin-yeni-listesinde-yok-356158h/", "14 Ağustos 2018, Salı 18:31", "Beşiktaş"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });