comScore

Metin Feyzioğlu kimdir, kaç yaşında? Metin Feyzioğlu darp edilen avukat videosu İZLE

16 Nisan 2019, Salı 14:52
Metin Feyzioğlu kimdir, kaç yaşında? Metin Feyzioğlu darp edilen avukat videosu İZLE

Metin Feyzioğlu kimdir, kaç yaşında? Metin Feyzioğlu darp edilen avukat videosu izle, Metin Feyzioğlu videosu izle, Metin Feyzioğlu izle, Metin Feyzioğlu videosu nerede, Metin Feyzioğlu darp edilen avukat kim, Metin Feyzioğlu darp edilen avukat için ne dedi gibi aramaların yanıtları haberimizde.

Metin Feyzioğlu kimdir, Metin Feyzioğlu videosu, Metin Feyzioğlu videosu izle, Metin Feyzioğlu darp edilen avukat videosu, Metin Feyzioğlu darp edilen avukat izle, Metin Feyzioğlu avukat darp izle video gibi aramaların yanıtları burada. Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun bu sabah sosyal medyada yayınlanan videosu gündem oldu. Metin Feyzioğlu videosunu izlemek isteyenler Metin Feyzioğlu darp videosu tepki şeklinde yaptığı aramaların sonucunda ilgili videoy izlemeye çalışıyor. Metin Feyzioğlu hakkında tüm bilgiler haberimiz. 
 

Metin Feyzioğlu darp edilen avukat videosu İZLE


Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, geçtiğimiz günlerde Çırağan Sarayı'nda yapılan bir düğün için kapatılan yola tepki gösteren avukatın darp edilmesiyle ilgili sosyal medyadan çektiği videoyla gündem oldu. Metin Feyzioğlu, Çırağan Sarayı'nda Demirören ile Kalyoncu ailelerinin çocuklarının düğünü için kapatılan yola tepki gösteren avukat Sertuğ Sürenoğlu'nun polisler tarafından 2 saat boyunca bir odada darp edildiğini iddia etti. Metin Feyzioğlu çektiği videoda, "Sizin Allah belanızı versin" ifadelerini kullandı. 

METİN FEYZİOĞLU'NUN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLA


Metin Feyzioğlu kimdir, kaç yaşında?


Metin Feyzioğlu kimdir sorusunun yanıtını burada bulabilirsiniz. 7 Temmuz 1969 İstanbul doğumlu olan Metin Feyzioğlu, 1986 yılında TED Ankara Koleji'nden mezbun olmuştur. Ardından 1990'da Ankara Üniversites Hukuk Fakültesini'ni tamamlayan Metin Feyzioğlu, 1992'de Kamu Hukuku yüksek lisansını tamamlamıştır. 2013 yılından bi yana Türkiye Barolar Birliği Başkanlığını yapan Metin Feyzioğlu, evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

FutbolArena Transfer Arenası (19 Temmuz 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.