comScore

Gazişehir FK Gazişehir FK

Metin Diyadin'den hakem isyanı

23 Ocak 2017, Pazartesi 23:36
Metin Diyadin'den hakem isyanı

Büyükşehir Gaziantepspor Teknik Direktörü Metin Diyadin 2-2 berabere kaldıkları Göztepe karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Büyükşehir Gaziantepspor Teknik Direktörü Metin Diyadin, 2-2 sona eren Göztepe karşılaşması sonrasında düzenlenen basın toplantısında maçın değerlendirmesinde bulundu.

'HAKEMİN DE ETKİSİ VAR'
Metin Diyadin ikinci yarı kendi sahalarına çekildiklerini belirtirken "Hakem faktör bizi geriye doğru itti, verilen kararlar buna katkı yaptı. Verdiği hatalı kararlar mağlup duruma da düşürdü ama sonucunda beraberlikle bitti. Göztepe gibi zorlu bir deplasmanda bir puan almadık, iki puan kaybettik, bunda hakemin de etkisi vardı." dedi.

BABA OĞUL GİBİYDİK

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın vefatıyla ilgili olarak açıklamada bulunan Metin Diyadin şu ifadeleri kullandı;

"Baba oğul gibiydik. Kulüplerin yönetimsel sıkıntılarını gördüğümüzde onunla çalışanlar görebilir ki; Türk futbolu adına çok önemli birisini kaydettik. Bende maddi manevi emeği emeği çok olan insanlardan biridir, hakkını ödeyemem. Onun elinde büyüyenler için baba değerindedir, çok üzgünüm. Buradan direkt Ankara'ya gidiyorum, Allah mekanını cennet etsin. Ailesinin, Türk futbolunun başı sağ olsun. Gençlerbirliği'nin adının önüne kendi ismini koysa hakkıydı, mekanı cennet olsun."

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)