comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Metin Albayrak'tan Mario Gomez ve Jose Sosa açıklaması

05 Ağustos 2016, Cuma 10:13
Metin Albayrak'tan Mario Gomez ve Jose Sosa açıklaması

Beşiktaş'ta Mario Gomez'in yeniden döneceği iddialarıyla ilgili Metin Albayrak açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Mario Gomez'in yeniden siyah beyazlılara döneceği iddiaları üzerine önemli açıklamalar yaptı. Albayrak, Gomez'in yeniden kalma ihtimali olduğunu söyledi.

METİN ALBAYRAK'TAN MARIO GOMEZ AÇIKLAMASI
Sabah Gazetesi'ne konuşan Metin Albayrak, "Gomez defterini kapatmadık ama Gomez'in dönüşüyle ilgili de bir beklentimiz yok. Onun yerine Devler Ligi kalitesinde bir golcü arayışımız var. Cenk zaten milli takımın golcüsü ama çok iyi bir santrfora daha ihtiyacımız var" dedi.

JOSE SOSA, BEŞİKTAŞ'TA KALACAK MI?

Jose Sosa'nın durumuyla ilgili konuşan Albayrak, "Kendisine yeni bir teklif sunuldu, sen kaliteli bir oyuncusun kalmanı istiyoruz dedik. Yerine birini almak için 7-8 milyon Euro harcamamız lazım, 'Bu rakamı getir' dedik. Şu ana kadar net bir karar vermedi. Ben Sosa'nın %51 ile Beşiktaş'ta kalacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

OĞUZHAN ÖZYAKUP TRANSFER OLACAK MI?

Oğuzhan Özyakup'a gelen transfer teklifleriyle ilgili konuşan Albayrak, "Gelen teklife, kulübe gelen her takıma Oğuzhan, Beşiktaş formasıyla Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak dedik. Genç Oğuzhan Aydoğan'ı Almanya'dan getirdik. Karar Şenol hocanın ya A takıma çıkaracak ya da Aras gibi kiralık verip olgunlaşıp geri gelecek. Oğuzhan Özyakup'u da aynı şekilde almıştık şimdi geldiği seviye ortada" dedi.

Metin Albayrak, Atiba ile de sözleşme uzatacaklarını sözlerine ekledi.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!