comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Metin Albayrak, FutbolArena'ya konuştu

25 Aralık 2015, Cuma 14:46
Metin Albayrak, FutbolArena'ya konuştu

Spor Toto Süper Lig'de devreyi lider kapatma arsuzunda olan Beşiktaş'ta Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Futbolarena'ya konuştu.

FutbolArena Özel - Süper Lig'de lider durumda bulunan Beşiktaş'ın Basın Sözcüsü Metin Albayrak özel açıklamalarda bulundu.

"FUTBOLCULARIN İNANCI 3 PUANI GETİRDİ"
Sosa'nın son dakikalarda gelen golüyle Osmanlıspor'u 3-2 mağlup eden siyahbeyazlılarda, Albayrak alınan 3 puanın altını çizerken, "Osmanlıspor diri birtakım. Aldığımız galibiyet bizim için çok değerli. Futbolcularımızın inancı bizegalibiyeti getirdi." dedi.
 
"GOMEZ ÇİMENTO, SOSA DA HARÇ!"

Başkan Fikret Orman'ın "Mario Gomez bizim çimentomuz" açıklamasına karşılıkSosa'nın da kendileri için harç olduğunu vurgulayan Metin Albayrak, "Gomezçimento Sosa da harç. İkisi birleşerek beton etkisi yaratıyorlar" ifadelerinikullandı.
 
"AHMET ÇAKAR'IN TERCİHLERİ PEK TUTMUYOR!"

Ahmet Çakar'ın Beşiktaş'ı şampiyonluk yolunda favori görmesi sorusu üzerinede Albayrak, "Ahmet hoca geçen sene de bizi favori gösterdi. Ama maalesefşampiyon olamadık. Ahmet hocanın tercihleri pek tutmuyor. O yüzden yorumyapmaması (gülerek) daha iyi olur" diye konuştu.

Haber: Ertan SÜZGÜN

FutbolArena haber turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.