comScore

Arsenal Arsenal

Mesut Özil, Arsenal ile masaya oturuyor

04 Eylül 2016, Pazar 21:51
Mesut Özil, Arsenal ile masaya oturuyor

Mesut Özil, geleceğini Arsenal'e bağlamak için masaya oturuyor.

FutbolArena Dış Haberler - Arsenal'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil, geleceğini Arsenal'e bağlamak üzere. 

EURO 2016 öncesi yeni kontrat görüşmesi yapmayı reddeden ve sadece Milli Takıma odaklanmak istediğini belirten Mesut, transfer sezonunun kapanmasının ardından Arsenal yönetimi ile görüşmelere başladı. 
"2018 yılına kadar Arsenal ile sözleşmem vardı ancak sözleşmeyi uzatma görüşmelerine başladık" diyen Mesut'un aynı zamanda ciddi bir oranda maaşına zam da alacağı ifade ediliyor. 

Yıldız futbolcu gelecekte Almanya'ya dönme veya Amerika'da futbol oynama ihtimallerini de gözardı etmezken "Futbolda olmaz diye bir şey yok, Ne olacak bilemeyiz. Almanya'da çok güzel günler geçirdim. Ayrıca Amerika'yı da seviyorum, tatillerimi Los Angeles'ta geçiriyorum" şeklinde konuştu. 

MESUT ÖZİL ARSENAL'DE DE 10 NUMARAYI İSTİYOR 

Almanya'da Lukas Podolski'nin Milli Takımı bırakmasının ardından 10 numaralı formayı alan Mesut Özil, Arsenal'de de 10 numaralı formayı giymek istiyor. Arsenal'in geçtiğimiz sezonlarda 10 numara giyen oyuncusu Jack Wilshere'di ancak yıldız oyuncu Bournemouth'a kiralanınca bu numara boşta kaldı ve Mesut Almanya'dan sonra Arsenal'de de 10 numara giymek istiyor.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)