comScore

Mesut Özil transferine noktayı koydu: "Böyle durum yok!"

28 Şubat 2020, Cuma 19:08
Mesut Özil transferine noktayı koydu:

Mesut Özil'in menajeri Erkan Söğüt, yıldız futbolcunun geleceği ve transfer haberleri hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Arsenal'deki geleceği bir süredir belirsizliği koruyan Mesut Özil'in sezon sonunda ayrılacağı yönündeki söylentilerine menajeri Erkan Söğüt'ten yanıt geldi. 

Mesut Özil'in sezon sonunda ayrılacağı söylentiler hakkında konuşan yıldız futbolcunun menajeri Erkan Söğüt, "Mesut'un sözleşmesi 2021'de bitiyor. Sözleşmesi bitene kadar Arsenal'de kalacak ve ayrılma şansı yok. Böyle bir transfer durumu da gündemimizde yok." yanıtını verdi. 
Arsenal yönetiminin sezon sonunda takımın en fazla maaş alan oyuncularından biri olan Mesut Özil ile yolları ayırıp, maaş bütçesinde indirime gideceğini planladığı yönündeki haberlere böylelikle Erkan Söğüt noktayı koydu. 
 

Transfer Haberleri: Mesut Özil transfer haberleri


Arsenal ile sözleşmesi 2021'de bitecek olan Mesut Özil, şu anda takımın başarısına odaklandığını fakat sözleşmesi bittikten sonra ne yapacağını bilmediğini, şu anda geleceğini göremediğini söyledi. 

"GELECEĞİMİ GÖREMİYORUM ŞU ANDA"

Mesut Özil yaptığı açıklamada, "2021'de Arsenal ile sözleşmem bitecek. Ondan sonra ne olacağını bilmiyorum. Geleceğimi göremiyorum şu anda. Şu anda yapabileceğim Arsenal'in başarısı için elimden geleni yapabilmek. Ondan sonra ne olacağnı hep birlikte göreceğiz." diye konuştu. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!