comScore
1 / 5

Mesut Özil, Hadise için Hakan Sabancı ile karşı karşıya

Mesut Özil, Hadise için Hakan Sabancı ile karşı karşıya
Takvim’in haberine göre, Arsenalli Türk asıllı oyuncu Mesut Özil’le genç kızların sevgilisi Hakan Sabancı, Hadise için karşı karşıya geldi.


Mesut Özil Hadise’nin peşinde mi?


Arsenal’in yıldız oyuncusu Mesut Özil’in güzel popçu Hadise’nin peşinde olduğu ortaya çıktı. Daha önce 2011’de de bu şekilde aşk dedikodularına karışan seksi popçu Hadise, geçtiğimiz aylarda ise çapkın playboy Hakan Sabancı’yla kaçamak yapmıştı. Uzun bir aranın ardından Hadise’yle geçtiğimiz yılın Kasım ayında İstanbul’da bir araya gelen yıldız futbolcu, Hadise’nin kalbini kazanmak için birçok jest yaptığı ortaya çıktı. Bu jestlerine İngiltere’ye döndükten sonra da devam eden Mesut Özil geçtiğimiz yılın Aralık ayında Hadise’nin Hakan Sabancı’yla kaçamak yaptığı haberlerini görünce yıkıldı.

Hakan Sabancı’yla çok mutlu bir birliktelik yaşayan ve onun jestleriyle ayakları yerden kesilen 31 yaşındaki güzel şarkıcı, çapkın playboyla birlikte olamayacağını kısa bir süre sonra anladı. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette özel hayatıyla ilgili "Hayatımda özel bir kimse yok ama her an her şey olabilir." diye açıklama yapan Hadise’nin bu sözleri başta Hakan Sabancı için söylediği düşünülse de ünlü şarkıcı, iddialara göre üstü kapalı olarak Mesut Özil’e mesaj gönderdi... Bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Mandy Capristo ile İstanbul tatili sırasında ayrılan Özil’in de aklının hâlâ Hadise’de olduğu kapalı kapılar ardında konuşulmaya devam ediyor.