comScore

Mesut Özil: "Arsenal'de kupalar kazanmak istiyorum"

20 Temmuz 2019, Cumartesi 19:18
Mesut Özil:

Mesut Özil yeni sezon öncesi Arsenal ile kupalar kazanmayı istediğini ve teknik direktör Emery ile de iyi bir ilişkisinin olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Arsenal'de yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını sürdüren Mesut Özil, İngiliz basınına açıklamalarda bulundu. 

"ŞU ANDA FORMUMDAYIM"
Gerçekten çok mutluyum. Şu anda formumdayım. Arsenal oyuncusu olarak kupalar kazanmak için hedeflerimiz var. Umarım bu sezon hedeflerimize ulaşırız. Şu anda takım olarak iyi çalışıyoruz. Bayern Münih karşısında 2-1 galip geldiğimiz maçta ne kadar iyi çalıştığımızı gösterdik. Kazanmayı hak ettik. Los Angeles'ta çalışmak mutluluk verici. 

"EMERY İLE GÜZEL BİR İLİŞKİMİZ VAR"

Karyierimde çok fazla teknik direktörle çalıştım. Her teknik adam elbette farklıdır ve hepsinin sizden istekleri de farklı oluyor. Geçen sezonu başında bazsı sakatlıklar yaşadım. Bu sebeple zor zamanlar geçirdim. Ancak sezon sezonuna doğru birçok maçta oynadım. Emery ile ilgili güzel bir frekans yakaladım. Sık sık konuşuyoruz ve bana yardımcı oluyor. Ben de takıma yardım etmek istiyorum. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!