comScore

FutbolArena TV

Mesut Bakkal ilk neşteri vurdu! Takımdan ayrıldı...

25 Nisan 2017, Salı 23:40

FutbolArena Özel - Sergen Yalçın'ın istifasının ardından Spor Toto Süper Lig ekibi Kayserispor'un başına geçen teknik direktör Mesut Bakkal ilk neşteri vurdu.

Douglao Kayserispor'dan gönderildi mi?


Kayserispor'un savunma oyuncusu Douglao, yeni teknik direktör Mesut Bakkal'ın raporu doğrultusunda takımda ayrıldı.

FutbolArena'ya konuşan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Hocamızın raporu doğrultusunda Douglao ile yolları ayırma kararı aldık. Hocamız zaten ligi bilen birisi. Oyuncuları da tanıyor. Kalan 6 maçlık dönemde Douglao'dan yararlanamayacağını söyledi. Bu gelişmeleri değerlendirerek kendisini gönderdik." ifadelerini kullandı.

HUZURSUZLUĞU YARATAN OYUNCU DOUGLAO MU?

"Bu soru cevabı net olan bir soru değil. Sadece şunu söyleyebilirim, yeni bir teknik heyet geldi. Çalışmalar sonucunda, raportlara yansıyan daha önceki hareketleri de incelenerek böyle bir karar alındı. Hocamız kimlerle yola devam edeceği konusunda bir yol çizdi. Douglao ile yolları ayırmanın iyi olacağını söyledi. Dougla da bu konuda bilgi sahibi olunca gönderdik. Başka huzursuzluk var mı, şu anda söylemek mümkün değil. Douglao'nun gidişinden dolayı oldu demek istemiyorum ama bugün idmanda kıran kırana bir çalışma vardı. Hocamız başka bir oyuncuyu daha istemediğini söylerse onunla ilgili de gerekli çalışmayı yaparız. Hocamızın raporlarını dikkate alırız." 

İstifa açıklamasında çarpıcı ifadeler kullanan Sergen Yalçın, "Bu takımda uyumsuzluk yaratan ve bu nedenle ayrılması gereken oyuncular var. Bunu yönetime rapor ettim." diye konuşmuştu.

Kayserispor Videoları