comScore

Sivasspor Sivasspor

Mesut Bakkal: 'Hedefimiz yeniden Süper Lig'

05 Ekim 2016, Çarşamba 12:19
Mesut Bakkal: 'Hedefimiz yeniden Süper Lig'

Sivasspor'un yeni Teknik Direktörü Mesut Bakkal TFF 1. Lig'de tek hedefinin Sivasspor'u yeniden Süper Lig'e çıkartmak olduğunu söyledi.  

FutbolArena - Geçtiğimiz günlerde Osman Özköylü ile yollarını ayıran Sivasspor'da yeni Teknik Direktör Mesut Bakkal iddialı açıklamalarda bulundu. Mesut Bakkal TFF 1. Lig'de tek hedefini Sivasspor'u tekrar Süper Lig'e çıkarmak olduğunu vurguladı.
 
Mesut Bakkal yaptığı açıklamada "Burada çalışmaktan çok mutluyuz. Ben Sivas'ta amatör takım olsa çalışırım, bunu içten söylüyorum. Beni buraya getiren yönetime de teşekkür ediyorum. Tek amacım Sivasspor'u yeniden Süper Lig'e çıkarmak. Çok kaliteli başkanımız ve yöneticilerimiz var. Bundan sonra önemli olan hep beraber neler yapacağımız." ifadelerini kullandı.
 
ŞAMPİYON OLACAĞIZ 
 
Çok koşup, çok çalışıp TFF 1. Lig'de şampiyon olacaklarını vurgulayan Mesut Bakkal "Sahada iyi niyetli bir oyuncu grubu vardı. Daha da bütünleşeceğiz ve galibiyet serilerine devam etmemiz gerekiyor. Sivasspor bu kadar mağlup olamaz. Şampiyon olacaksak herkes bu sorumluluğun bilincinde mücadele edecek. Bu sorumluluk da sahada mücadele ile olur. Belki de Süper Lig'den daha fazla yorulacağız ama şampiyon olacağız. Bu takımın hak ettiğini alacağını düşünüyoruz. Pozitif futbol oynayarak daha da farklı skorlar almak en büyük dileğim. İnşallah, bunu gerçekleştiririz. Biz kazanmak için oynayacağız." dedi.
 
Şampiyonluk yolunda Sivasspor taraftarına çok ihtiyaçları olduğunu söyleyen Mesut Bakkal "Sivasspor bir markadır. Hep birlikte olalım, kimse gidip kendini soyutlamasın. Ben de ilk defa TFF 1. Lig'de çalışıyorum, Sivas olduktan sonra gerisi teferruattır. Hep birlikte el ele vererek amacımıza ulaşacağız." şeklinde konuştu. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.