comScore

Messi'nin gözünden Cristiano Ronaldo'yu dinleyin

29 Mart 2019, Cuma 18:58
Messi'nin gözünden Cristiano Ronaldo'yu dinleyin

Lionel Messi'den çarpıcı röportaj! Arjantinli yıldız milli takıma geri döndükten sonra aldığı eleştiriler ve ezeli rakibi Ronaldo hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona ve dünya futbolunun yıldız ismi Messi, İspanyol basınında AS gazetesine konuşarak merak edilen birçok soruya yanıt verdi. Yeniden Arjantin milli takımına dönme kararının eleştirildiğini söyleyen yıldız futbolcu, dünya futbolunda en büyük rakibi olarak gösterilen Cristiano Ronaldo'dan da övgü dolu sözlerle bahsetti. 

"6 YAŞINDAKİ OĞLUM NEDEN ÇARMIHA GERİLİYORSUN? DİYE SORDU"
Lionel Messi yeniden Arjantin milli takımına çağrılmasıyla ilgili çok fazla eleştirildiğini söylerken, "6 yaşımdaki oğlum bana seni neden çarmıha geriyorlar diye sordu. Ben de ona sadece bir avuç insanın bunu yaptığını söyledim. Geri dönme kararım yüzünden eleştiriler aldım ama kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilim. Geri döndüm çünkü artık Arjantin milli takımında da kupalar kazanmak istiyorum." dedi. "RONALDO REAL MADRID'DEYKEN KUPA KAZANMAYI SEVERDİM"
Lionel Messi dünya futbolundaki en büyük rakiplerinden Cristiano Ronaldo hakkında ise, "Zor olsa bile Ronaldo'ya karşı oynamak güzeldi. Ronaldo, Real Madrid'deyken kupa kazanmayı severdim. Hala Real Madrid'de olsa harika olurdu. Juventus'a büyük saygı duyuyorum. Harika oyuncuları var. Güçlü bir takımlar ve Ronaldo'nun gelişiyle daha da güçlendiler." dedi. 

Röportajda dünyanın en iyi futbolcularının sorulduğu Lionel Messi, "Bu soruda kendimi ve Ronaldo'yu bir kenara koyarak cevaplıyorum." diyerek, "Neymar, Mbappe, Suarez, Hazard diye konuştu. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)