comScore

Messi'den protesto! Medel ile kavga sonrası kırmızı kart (İZLE)

07 Temmuz 2019, Pazar 00:58
Messi'den protesto! Medel ile kavga sonrası kırmızı kart (İZLE)

Lionel Messi, Arjantin - Şili maçında Medel ile yaşadığı gerilim sonrasında gördüğü kırmızı kartın ardından açıklamada bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Copa America'da Arjantin ile Şili arasında oynanan maçta Medel ile girdiği fiziki tartışma sonrasında kırmızı kart gören Messi, kendisinin bir şey yapmadığını ve Medel'in üzerine yürüdüğünü savunurken, maç sonunda protesto amaçlı madalya törenine katılmadı. 

Messi müsabakanın ardından madalya törenine katılmazken, basın mensuplarına yaptığı açıklamada bu saygısızlığın bir parçası olmak istemediğini söyledi. Messi, "O pozisyonda kırmızı kart çok ağır karardı. Turnuva boyunca bize çok saygısızlık yapıldı ve bunun bir parçası olmak istemezdim." dedi. 
"FİNALE ÇIKMAMIZA İZİN VERİLMEDİ"

Brezilya maçında ve bugün yapılanlar... Finale çıkmamıza izin verilmedi. Brezilya'nın şampiyon olacağından hiç şüphem yok. Turnuva zaten Brezilya için ayarlanmış. Peru'nun finalde Brezilya dışında hakemlerle ve VAR'la mücadele etmesi gerekir ama bu çok zor. 
 

Medel - Messi kavgası İZLE


Auta giden topun ardından Medel, Messi'nin kendisini ittiği gerekçesiyle bir anda rakibinin üzerine yürüdü. İkili arasında gerilim tavan yapınca hakem hem Messi, hem de Medel'e kırmızı kart gösterdi. Messi kırmızı kartın ardından büyük bir şaşkınlık yaşarken, hakeme Medel benim üzerime geldi" şeklinde itirazda bulundu. Ancak karar değişmedi ve hem Medel, hem de Messi oyundan atıldılar. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"