comScore

Messi'den Manchester City'ye: 'Neymar'ı da alın gelirim!'

27 Ağustos 2020, Perşembe 18:59
Messi'den Manchester City'ye: 'Neymar'ı da alın gelirim!'

Manchester City'nin transfer etmek istediği Lionel Messi, Neymar'ın da İngiliz kulübüne transfer olmasını istiyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona'dan ayrılma kararı alan Messi'nin gelecekte hangi takıma gideceği merak konusu. Öte yandan Arjantinli yıldızın ayrılık kararı henüz resmileşmedi fakat kısa süre içinde Messi'nin açıklama yapması bekleniyor. 

Diğer taraftan Messi'yi transfer etmek isteyen kulüplerin başında Manchester City geliyor. ESPN'in haberine göre, Manchester City yönetimi Messi'yi transfer etmek için tüm şartları zorlayacak. Ön görüşmelere başlayan İngiliz ekibinden 222 milyon euro üzerinde bir para talep edildi. 
MESSI'DEN MANCHESTER CITY'YE: "NEYMAR'I DA ALIN"

Yine ESPN'de yer alan habere göre, kariyeri için en doğru kararı vermek isteyen Messi, eski hocası Guardiola ile yeniden çalışmaya sıcak bakıyor. Messi, Manchester City'nin teklifini kabul etmeye hazır fakat Arjantinli yıldızın bir şartı var. Messi, Neymar'ın da Manchester City'de forma giymesini istiyor. 

GUARDIOLA İLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ

Gazeteci Veronia Brunati, Messi'nin Guardiola ile telefonda görüştüğünü ve "Para önemli değil. Seninle birlikte, Manchester City'de olmak istiyorum." dediğini iddia etti. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"