comScore

Messi kaçırdığı penaltı hakkında konuştu

16 Haziran 2018, Cumartesi 21:08
Messi kaçırdığı penaltı hakkında konuştu

Arjantin - İzlanda maçında penaltı kaçıran Messi, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Arjantin, Dünya Kupası'nda gruptaki ilk maçında İzlanda ile 1-1 berabere kaldı. Müsabakanın 64. dakikasında penaltı kaçıran ve karşılaşmanın genelinde etkisiz bir oyun ortaya koyan Messi, maç sonunda açıklamalarda bulundu. 


Arjantin - İzlanda Messi'nin kaçırdığı penaltı


Arjantin'in yıldız futbolcusu Messi maçın ardından yaptığı açıklamada, "Elbette kazanmak için sahaya çıktık. İlk golü attık ama İzlanda'nın golünden sonra oyunda her şey değişti. Rakip çok sıkı savunma yaptı ve bu yüzden boş alan bulamadık. Her şeye rağmen galibiyet için ayağımıza gelen bir fırsat vardı. Ancak ben penaltıyı kaçırdım ve bunun için üzgünüm. Genel anlamda galibiyeti hak ettiğimizi söyleyebilirim. Yine de hiçbir şey bitmiş değil. Bir sonraki maça hazırlanacağız." dedi. 

Öte yandan İzlanda kalecisi Halldorsson da Messi'nin penaltısını kurtarmasıyla ilgili olarak, "Penaltılar için özel olarak çalışıyorum. Messi topun başına geçtiği anda onun ne yapmak istediğini aklımdan geçirdim. Zaten daha önce Messi'nin penaltı atışlarını tekrar izlemiştim. Anlık bir kararla başarılı oldum." ifadelerini kullandı. 
Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)