comScore

Messi Arjantin - İzlanda maçı sonrası ağladı

20 Haziran 2018, Çarşamba 19:20
Messi Arjantin - İzlanda maçı sonrası ağladı

Arjantin basını, İzlanda maçının ardından kaçırdığı penaltı nedeniyle Messi'nin soyunma odasında ağladığını yazdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Arjantin'in, İzlanda ile 1-1 berabere kaldığı Dünya Kupası maçında Messi'nin kaçırdığı penaltının yankıları sürüyor. Yıldız futbolcunun penaltı kaçırdığı ve performansıyla hayal kırıklığı yarattığı İzlanda maçının ardından soyunma odasında ağladığı iddia edildi. 

Arjantin medyasında yer alan haberlere göre, İzlanda maçında kaybedilen 2 puanla birlikte kaçan penaltı sonrasında Messi'nin moralinin çok bozuk olduğu ve maçın ardından soyunma odasında bir süre ağladığı öne sürüldü. 
 

Arjantin - İzlanda Messi'nin kaçırdığı penaltı


Arjantin'in yıldız futbolcusu Messi maçın ardından yaptığı açıklamada, "Elbette kazanmak için sahaya çıktık. İlk golü attık ama İzlanda'nın golünden sonra oyunda her şey değişti. Rakip çok sıkı savunma yaptı ve bu yüzden boş alan bulamadık. Her şeye rağmen galibiyet için ayağımıza gelen bir fırsat vardı. Ancak ben penaltıyı kaçırdım ve bunun için üzgünüm. Genel anlamda galibiyeti hak ettiğimizi söyleyebilirim. Yine de hiçbir şey bitmiş değil. Bir sonraki maça hazırlanacağız." dedi. 
Öte yandan İzlanda kalecisi Halldorsson da Messi'nin penaltısını kurtarmasıyla ilgili olarak, "Penaltılar için özel olarak çalışıyorum. Messi topun başına geçtiği anda onun ne yapmak istediğini aklımdan geçirdim. Zaten daha önce Messi'nin penaltı atışlarını tekrar izlemiştim. Anlık bir kararla başarılı oldum." ifadelerini kullandı. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!