comScore

Merve Taşkın kimdir? Merve Taşkın instagram hesabı (Merve Taşkın Emre Mor mesajlaşması)

27 Ekim 2019, Pazar 12:02
Merve Taşkın kimdir? Merve Taşkın instagram hesabı (Merve Taşkın Emre Mor mesajlaşması)

Merve Taşkın kimdir, kaç yaşında? Merve Taşkın Galatasaraylı Emre Mor ile arasında geçen mesajlaşmayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Merve Taşkın kimdir, Merve Taşkın kaç yaşında, Merve Taşkın instagram hesabı, Merve Taşkın twitter hesabı gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Merve Taşkın, Galatasaraylı futbolcu Emre Mor ile arasında geçen yazışmaları paylaştı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Merve Taşkın Emre Mor ile mesajlaşmalarının videolu görüntülerini paylaştı. 
 

Merve Taşkın kimdir? Merve Taşkın İnstagram hesabı, Merve Taşkın Twitter hesabı


Galatasaraylı futbolcu Emre Mor ile sosyal medyada mesajlaşan Merve Taşkın, bu görüntüleri Twitter hesabından paylaştı. Merve Taşkın paylaştığı videonun altına not olarak, "Bu tweet gizli bir şeyi paylaşmak sayılmaz onu yapmak istesem başka türlü paylaşım yapabilirdim ama amacım o değil olmazda amacım enişte adayınızla sizi tanıştırmak daha bir şey belli değil ama bakalım nasip kısmet. Önce görüşmek için müsait olmam gerekiyor tabi sanırım" yazdı. 
 

Merve Taşkın, 1998 İstanbul doğumlu. Sosyal medyada fenomen olan Merve Taşkın, yaptığı paylaşımlarla adını duyurmuştu. Twitter'da birçok kez TT olan Merve Taşkın, 2017 yılında Beşiktaş'ın Porto'yu mağlup ettiği maç sonrası yaptığı paylaşımla adını duyurmuştu. Merve Taşkın göğüslerine Beşiktaş yazarak fotoğrafını paylaşmıştı. Merve Taşkın cinsel tercihiyle ilgili bir soruya da verdiği "Sanırım ben aseksüelim ve hala bakireyim" yanıtıyla uzun süre konuşulmuştu.
MERVE TAŞKIN INSTAGRAM HESABI 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)