comScore

Merve elendi mi? Merve Aydın kimdir? Merve Aydın'ın nişanlısı kim? Merve Aydın ne zaman evlenecek?

14 Haziran 2018, Perşembe 00:55
Merve elendi mi? Merve Aydın kimdir? Merve Aydın'ın nişanlısı kim? Merve Aydın ne zaman evlenecek?

Survivor'da Merve elendi mi diye merak edenler internet ortamında Merve mi elendi? Merve elendi mi? araması yapmaya başladılar. Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Survivor'da Merve elendi mi diye merak edenler için tüm gelişmeler haberimizde. 

Merve elendi mi? Survivor'da kim elendi? Merve Survivor'a veda etti mi? Merve mi elendi? Survivor 2018 son bölüm olan Survivor 97. bölümde elenen yarışmacı belli oldu. Survivor izleyenler Survivor son bölümün ardından Merve elendi mi? Merve mi elendi? Merve Aydın Survivor'a veda mı etti? şeklinde yorumlar yapmaya başladı. Survivor Merve elendi mi? diye merak edenler için Merve Aydın hakkındaki son dakika gelişmelerine haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Merve elendi mi? Son dakika Survivor'da Merve elendi mi diye merak edenler için Survivor'da son dakika gelişmelerine haberimizde yer verdik. Öte yandan Merve Aydın kimdir? Merve Aydın nereli? Merve Aydın'ın sevgilisi kim? Merve Aydın ne zaman evlenecek? diye merak edenler için son dakika Merve Aydın haberleri metnin devamında. 
 

MERVE AYDIN'IN ADA KONSEYİ KONUŞMALARI


Çok değişik ve karmaşık duygular içindeyim. Konuşmalarınız için size teşekkür ediyorum Acun bey. İlk Survivor benim için bambaşkaydı. O zaman yeniydi ve hiçbir şey bilmiyordum. İkinci Survivor'da ise sanki hiç gitmemiş gibiydim. Üçüncü Survivor gerçekten çok zormuş. Ben burada yer almaktan hep mutlu oldum. Dışarıdan belkİ Survivor daha kolay görünüyor olabilir. Marcus arkadaşımız vardı ilk hafta. Deniz, kum, güneş, yemekler güzel görünüyor demişti. Belki sinirli ve agresif anlarımız oluyor, bu doğru. Ancak biz burada çok zor bir psikolojide yarışıyoruz ve sevdiklerimizden uzaklaşıyoruz. Hasret yaşıyoruz ve bundan dolayı agresif davranıyoruz. O yüzden şunu söylemek istiyorum -ki, biz normal hayatlarımızda çok eğlenceli insanlarız. Burada kazanma hırsının olduğu yerde agresifleşiyoruz."


Merve Aydın kimdir?


Aslen Ordulu olan Survivor Merve, Özel Doğa Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Basketbolcu bir erkek kardeşi vardır. ENKA spor kulübünün sporcusu olan Survivor Merve Aydın, 2008 yılında Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında 800 metre yarışında üçüncü gelerek gümüş madalya kazanmıştır. 2011 yılında İzmir'de yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası-A Grubu 4x400 m bayrak yarışında birinci oldu. Yine 2011 yılında da Çek Cumhuriyetinde yapılan Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası'nda 800 metre koşuda gümüş madalya kazanmıştır. Yine Çin'de yapılan 2011 yılında Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 bayrak yarışında 3.lük elde ederek gümüş madalya kazanmıştır. 2012 yılında Londra'da yapılan Dünya Salon Atletizm Şampiyonası kadınlar 800 metre seçmelerinde yarış esnasında sakatlanarak 3:24.35′lik dereceyle serisini sonuncu olarak bitirdi.
 

Survivor 97. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler Anlat Bakalım oynadı. Anlat Bakalım oyununda birbirinden eğlenceli dakikalar yaşanırken, ünlüler ödülü 10'a 7 kazanarak yemeğin sahibi oldu. Öte yandan Survivor son bölüme damga vuran diyaloglar da yaşandı. Hilmicem, Sema, Adem ve diğer yarışmacılar bu sezon Survivor'da yaşadıklarını anlattı. Hilmicem çok bunaldığını söylerken, Sema ise buranın çok zor yarışma olduğunu, dışarıdan göründüğü gibi olmadığını ve yaşanan agresifliklerin umarım anlayışla karşılandığını söyledi. Adem ise özellikle Turabi ile yaşadıkları kavgada her iki tarafın yaptıkları hatalardan bahsetti. 

MERVE AYDIN'IN VEDA GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)