comScore

Merve Boluğur ve Hakan Sabancı birlikte mi? (Merve Boluğur kimdir? Hakan Sabahcı kimdir?)

18 Haziran 2018, Pazartesi 12:56
Merve Boluğur ve Hakan Sabancı birlikte mi? (Merve Boluğur kimdir? Hakan Sabahcı kimdir?)

Merve Boluğur sevgilisi. Merve Boluğur kaç yaşında? Merve Boluğur, Hakan Sabancı aşkı doğru mu? Sinema ve dizi oyuncusu Merve Boluğur'un Hakan Sabancı ile birlikte olduğu iddia edildi. Ünlü çiftin gece Bodrum'da eğlendiği daha sonra Hakan Sabancı'nın teknesine geçtiği görüldü.

FutbolArena - Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Merve Boluğur'un bir süredir kiminle birlikte olduğu sevenleri tarafından büyük merak konusuydu. Merve Boluğur''un Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı dedikoduları gündeme bomba gibi düştü. Merve Boluğur', Hakan Sabancı ile birlikte mi? Merve Boluğur', Hakan Sabancı aşkı doğru mu? Merve Boluğur' kaç yaşında? Hakan Sabancı kaç yaşında? Merve Boluğur' ve Hakan Sabancı aşkı ile ilgili tüm son dakika haberlerini sizler için derledik.


Merve Boluğur, Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor mu? (Merve Boluğur' kimdir? Hakan Sabancı kimdir?)


Murat Dalkılıç ile evliliklerini sonlandıran Merve Boluğur''un bir süredir kiminle aşk yaşadığı büyük merak konusuyudu. Merve Boluğur''un ünlü iş adamı Hakan Sabancı ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Bir süredir ortalarda görünmeyen Merve Boluğur, ünlü iş adamı Hakan Sabancı ile birlikte tatil yaparken yakalandı. Merve Boluğur önceki gün, Hakan Sabancı'nın da olduğu eğlence mekanına geldi.

Mekanda samimi bir şekilde dans eden Merve Boluğur ve Hakan Sabancı çifti daha sonra Hakan Sabancı'ya ait olan tekneye geçti.


Merve Boluğur kimdir? Merve Boluğur kaç yaşında?


Merve Boluğur, Türk model, sinema ve dizi oyuncusudur. Acemi Cadı isimli TV dizisinde oynadığı Ayşegül karakteri ile tanınmıştır. Bir süre Murat Dalkılıç ile birlikte olan ve daha sonra evliliklerini sonlandıran Merve Boluğur 1987 doğumlu ve 30 yaşındadır.
Aktüel Haberler hakkında tüm gelişmeleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.