comScore

Merve Aydın'ın parmağı mı kırıldı? Merve Aydın'a ne oldu? Merve Aydın'ın sakatlığı ne durumda? (Survivor'da kim aday?)

03 Haziran 2018, Pazar 01:05
Merve Aydın'ın parmağı mı kırıldı? Merve Aydın'a ne oldu? Merve Aydın'ın sakatlığı ne durumda? (Survivor'da kim aday?)

Merve Aydın sakatlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan 88. bölümde Merve Aydın'ın doktor Metin Kuş'a "Parmağım kırıldı" diye işaret etmesinin ardından Merve Aydın fanları Merve Aydın'nın sakatlığıyla ilgili son gelişmeleri merak etti. Merve Aydın'nın sağlık durumuyla ilgili ayrıntılar haberimizde. 

Survivor'da Merve Aydın sakatlandı. Merve Aydın'ın parmağı mı kırıldı? Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 88. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununda ise Merve Aydın, doktor Metin Kuş'a "Parmağımı kırdım." dedi. Bu gelişmenin ardından Merve Aydın fanları Merve Aydın'ın sakatlığını merak etti. Peki Merve Aydın'nin sakatlığı ne durumda? Merve Aydın parmağını mı kırdı? Merve Aydın'ın sağlık durumu nasıl? Tüm gelişmeler haberimizin devamında. 
 

Merve Aydın Survivor dokunulmazlık oyununda sakatlandı (3 Haziran 2018 Pazar)


Survivor'da bu sezon sakatlıklardan bir türlü yakasını kurtaramayan Merve Aydın, 3 Haziran 2018 Pazar günü oynanacak olan dokunulmazlık oyununda, oyun sonrasında doktor Metin Kuş'a "Parmağımı kırdım." diyerek seslendi. Merve Aydın'ın sakatlanmasının ardından Merve Aydın fanları endişelendi ve Merve Aydın'nın sağlık durumunu merak etmeye başladı. Merve Aydın'ın sakatlığı nasıl? Merve Aydın nasıl sakatlandı? Merve Aydın parmağını mı kırdı? Merve Aydın'ın sağlık durumu nasıl? şeklindeki sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

Merve Aydın'ın Survivor 88. bölüm fragmanında yaşadığı sakatlıkta Metin Kuş'a, "Parmağımı kırdım." diyerek seslenmesine rağmen, ilk tepki olarak ayakta yürürken bu sözü söylesi ve çok ciddi açı çekiyor görünmemesinden dolayı Merve Aydın'ın çok ciddi bir sakatlığının olmadığı öğrenildi. Merve Aydın'a yapılacak olan ilk tedavinin ardından Merve Aydın Survivor'a kaldığı yerden devam edebilecek. 
Öte yandan Survivor'da son dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerde Ümit Karan ile Turabi aday oldu. 


Merve Aydın kimdir?


Merve Aydın, 17 Mart 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy'de doğdu. Aslen Ordulu olan Survivor Merve, Özel Doğa Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Basketbolcu bir erkek kardeşi vardır. ENKA spor kulübünün sporcusu olan Survivor Merve Aydın, 2008 yılında Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında 800 metre yarışında üçüncü gelerek gümüş madalya kazanmıştır. 2011 yılında İzmir'de yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası-A Grubu 4x400 m bayrak yarışında birinci oldu. Yine 2011 yılında da Çek Cumhuriyetinde yapılan Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası'nda 800 metre koşuda gümüş madalya kazanmıştır. Yine Çin'de yapılan 2011 yılında Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 bayrak yarışında 3.lük elde ederek gümüş madalya kazanmıştır. 2012 yılında Londra'da yapılan Dünya Salon Atletizm Şampiyonası kadınlar 800 metre seçmelerinde yarış esnasında sakatlanarak 3:24.35′lik dereceyle serisini sonuncu olarak bitirdi.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)