comScore

Merve Aydın Survivor finale neden gelmedi? Merve Aydın nerede? Merve Aydın'ın annesinin sağlık durumu ve hastalığı ne?

30 Haziran 2018, Cumartesi 00:18
Merve Aydın Survivor finale neden gelmedi? Merve Aydın nerede? Merve Aydın'ın annesinin sağlık durumu ve hastalığı ne?

Merve Aydın nerede? Merve Aydın Survivor finaline niye gelmedi? Merve Aydın neden yok? diye merak edenler için Merve Aydın'nın Survivor finaline gelememe sebebi belli oldu. Merve Aydın hakkında merak edilen son dakika gelişmelerine Merve Aydın için hazırladığımız haberde bulabilirsiniz. 

Merve Aydın Kıbrıs finalinde neden yok? Merve Aydın nerede? Merve Aydun Survivor finaline niye gelmedi? Survivor Kuzey Kıbrıs'taki büyük finalde Merve Aydın'ı göremeyenler internet ortamı ve sosyal medyada Merve Aydın Kıbrıs finaline gelmedi diye merak ettiler. 

Peki Merve Aydın nerede? Merve Aydın Kıbrıs finaline niye gelmedi? Merve Aydın hakkında son dakika gelişmeleri ve Survivor Merve Aydın hakkında merak ettiklerinizi Merve Aydın için hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 


Merve Aydın'ın kanser olan ve bir süredir tedavi gören annesinin rahatsızlığı sürdüğü için Merve Aydın Survivor Kuzey Kıbrıs'taki finale katılmadı. Merve Aydın'ın neden Survivor Kıbrıs finaline gelmediğini merak edenler için Acun Ilıcalı daha sonra canlı yayında bir açıklama yaptı ve Merve Aydın'ın annesinin rahatsız olduğunu, Merve'nin bu yüzden aralarında olamadığını söyledi. Öte yandan Merve Aydın'ın annesi nasıl? Merve Aydın'ın annesinin rahatsızlığı ne? Merve Aydın'ın annesi kanser mi diye merak edenler için elde edilen bilgiye göre Merve Aydın'ın annesi kemoterapi gördüğü öğrenildi. 


Merve Aydın kimdir?


Aslen Ordulu olan Survivor Merve, Özel Doğa Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Basketbolcu bir erkek kardeşi vardır. ENKA spor kulübünün sporcusu olan Survivor Merve Aydın, 2008 yılında Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında 800 metre yarışında üçüncü gelerek gümüş madalya kazanmıştır. 2011 yılında İzmir'de yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası-A Grubu 4x400 m bayrak yarışında birinci oldu. Yine 2011 yılında da Çek Cumhuriyetinde yapılan Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası'nda 800 metre koşuda gümüş madalya kazanmıştır. Yine Çin'de yapılan 2011 yılında Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 bayrak yarışında 3.lük elde ederek gümüş madalya kazanmıştır. 2012 yılında Londra'da yapılan Dünya Salon Atletizm Şampiyonası kadınlar 800 metre seçmelerinde yarış esnasında sakatlanarak 3:24.35′lik dereceyle serisini sonuncu olarak bitirdi.

MERVE AYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.