comScore

Mersin İdmanyurdu Mersin İdmanyurdu

Mersin'de hedef galibiyet

22 Eylül 2016, Perşembe 14:02
Mersin'de hedef galibiyet

Yaşadığı mali problemler nedeniyle lige sıkıntılarla giren ve geçtiğimiz günlerde TFF tarafından 3 puan silme cezası verilen Mersin İdmanyurdu hafta sonu oynanacak Denizlispor karşılaşmasına hazırlanıyor.

FutbolArena - Teknik direktör Levent Arıkdoğan, Boluspor karşısında alınan 2-0'lık galibiyetin takım içerisinde özgüven yarattığını belirtirken, "Boluspor maçında bizi galibiyete götüren, arzu ettiğimiz oyunu geçen haftaki Samsunspor maçında da sahaya yansıttık. İyi oyunun sonucunda gelen 3 gollü galibiyet, bizi bir anda yukarılara çıkardı" ifadelerini kullandı.

Ligin üst sıralarını zorlayan bir Mersin İdmanyurdu yaratmak için öncelikle Denizlispor karşısında galibiyet alıp seri yakalamak zorunda olduklarını söyleyen Levent Arıkdoğan, "Denizlispor karşısında alacağımız bir galibiyet çok iyi gelecek. Ligde 3'te 3'lük bir galibiyet serisi hem moral, hem de başarımızın kalıcı olması açısından çok önemli olur, hedefimiz de bu. Oyuncularıma güveniyorum, neler yapabileceklerini biliyorum. Gönlümüzden geçen 3'te 3'lük bir galibiyet serisi ama tabi ki puansız dönmeyi de istemiyoruz" dedi.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.