comScore

Mersin İdmanyurdu Mersin İdmanyurdu

Levent Eriş, Balıkesirspor beraberliğinin nedenini açıkladı - Mersin İdmanyurdu Haberleri

18 Mart 2017, Cumartesi 23:35
Levent Eriş, Balıkesirspor beraberliğinin nedenini açıkladı - Mersin İdmanyurdu Haberleri

Can Cangök ve Levent Eriş'in Balıkesirspor - Mersin İdmanyurdu maç sonu açıklaması haberimizde.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 25. hafta mücadelesinde Balıkesispor deplasmanına çıkan Mersin İdmanyurdu, bir ara 3-0 önde olduğu karşılaşmayı 3-3 beraberlikle tamamladı.
 

Levent Eriş Balıkesirspor - Mersin İdmanyurdu maç sonu açıklaması


İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre maç sonu basın toplantısı düzenleyen Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Levent Eriş, "Takımın geriye yaslanma problemi var" diye konuştu.

Levent Eriş sözlerinde, "İkinci devrede nasıl durulması gerektiğini maalesef ki gösteremedik. Buradan 3-0 gibi bir skoru yakaladıktan maçın 3-3 dönmesi çok üzücü. Can havliyle burada mücadele eden takımımız var. Kırmızı kart yedik. Orta sahada en çok koşan oyuncumuzu kaybettik. Ve daha çok geriye yaslanmaya başladık" dedi.
Takıma geleli 2 hafta olduğunu söyleyen Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Levent Eriş, "2 haftadan beri çırpındığım tek şey var. Biz öne geçeriz eyvallah. Öne geçtikten sonra geriye yaslanma adına maalesef ki problem yaşayan bir takımız. Bu hastalığımızı geçen hafta da söylemiştim. Bunu çözmenin mücadelesini veriyoruz ama geçmişten gelen bazı alışkanlıklar var. Bu sıkıntıları atlamak elbetteki kolay değil. Biz takımımıza güveniyoruz. Daha çok maçlar ve puanlar kazanacağımızı düşünüyorum. Biz ligde kalmanın mücadelesini sonuna kadar sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.
 

Can Cangök'ün Mersin İdmanyurdu yenilgisi sonrası açıklama


Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök ise, "İlk yarı top bizdeydi ama üçüncü bölgede bilhassa birbirimizden çok kopuk oynadık ve gol pozisyonları bulmakta zorlandık. Biraz yüksek toplarla oynadık. Oyuncularıma sonsuz teşekkür ediyorum. 3-0'dan sonra bu oyundan kalkmak kolay değil. Geri dönüşü yaptılar" dedi.
İkinci yarı golü daha erken bulmaları durumunda farklı işler yapabileceklerini söyleyen Cangök, "Karşımızda da tecrübeli bir takım var. Yeni yönetim değişmiş, son altı maçını kaybetmemiş. Kimseyi hafife alacak bir durum yok. Bize yakışmayan goller yedik. Birazcık bugün ilk yarıya isteksiz başladık. Çocukların kafalarını kaldırmak için devre arası çok uğraştık. Mersin takımı ilk yarıyı burada 3-0 bitirmemeliydi. Üst taraflardaki iddiamızı sonuna kadar devam ettireceğiz" dedi.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.