comScore

Mersin İdmanyurdu Mersin İdmanyurdu

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek'ten Beşiktaş ve Fenerbahçe itirafı

11 Ocak 2017, Çarşamba 20:37
Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek'ten Beşiktaş ve Fenerbahçe itirafı

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Spor Toto Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışıyla alakalı konuştu. 

Mersin İdman Yurdu'nu en kısa sürede düzlüğe çıkarmak için çaba gösterdiklerini söyleyen Yusuf Şimşek, Spor Toto Süper Lig'de kıyasıya süren şampiyonluk yarışıyla alakalı da A Spor'da önemli açıklamalarda bulundu. 
"BEŞİKTAŞ VEYA FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLSUN."

"Süper Lig'de 4 takım şampiyonluk mücadelesi veriyor. Başakşehir'in ligin ikinci yarısında biraz düşeceğine inanıyorum. Bence şampiyonluk mücadelesi Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında olacak. Galatasaray'ın pek araya girebileceğini zannetmiyorum. Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin kadroları çok iyi diğer takımların üzerinde. Başakşehir'in iyi bir hocası var ama bence şansları yüksek değil. Güzel bir ikinci yarı olsun, centilmenlik içinde geçsin Beşiktaş veya Fenerbahçe şampiyon olsun."

"TRANSFER ÇILGINLIĞI".

Yusuf Şimşek, Türk kulüplerinin transferleri hakkında da konuşurken, "Bu çılgınlık son bulmalı. Kulüplerimize zarar veriyor. Birçok kulübün puanları siliniyor. Birçok kulübe transfer yasağı geliyor. Bunları engelleyecek olan yöneticilerimiz.." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)