comScore

Mersin İdmanyurdu Mersin İdmanyurdu

Mersin İdmanyurdu olağanüstü kongre kararı aldı

19 Ocak 2017, Perşembe 18:15
Mersin İdmanyurdu olağanüstü kongre kararı aldı

TFF 1. Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu olağanüstü kongre kararı aldığını açıkladı.

FutbolArena - TFF 1. Lig'de maddi anlamda büyük sıkıntılar yaşayan ve geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Yusuf Şimşek'in istifa ettiği Mersin İdman Yurdun'da Kulüp Başkanı Ali Tekin Kulübün önünü açabilmek ve daha güçlü bir yönetim oluşturabilmek adına olağanüstü kongre kararı aldıklarını açıkladı.
 

Mersin İdmanyurdu'da Ali Tekin neden seçim kararı aldı?


Mersin İdman Yurdu Kulübü Başkanı Ali Tekin, yönetim içerisinde bazı istifaların olduğunu belirtirken “Bunların yerine yedekleri koyduk. Ancak gerçekten bu takıma sahip çıkacak insanlarla yürüyelim istedik. Güçlü bir yapı oluşsun istiyoruz. Çünkü insanlar sanki emanetçi gibi davranıyor” dedi.
 

Mersin İdmanyurdu'da Ali Tekin aday olacak mı?


Mersin İdman Yurdu kulübün önünü açmak amacıyla böyle bir karar aldığını belirtirken yeniden aday olup olmayacağı ile ilgili şu ifadeleri kullandı;

“Biz göreve talip olduk, hiçbir zaman aday olmadık. Geldiğimde de aday olmadım. Ben bir Mersinli olarak bunu kendime bir görev addettim. Biz çalışmalarımıza kongreye gidiyormuş gibi düşünmeden devam ediyoruz. Görevimizin başındayız. Biz sadece kulübümüzün önünü açmak, varsa göreve talip olan ona yol açmak adına böyle bir karar aldık. Bizimle uğraşacaklarına gelsinler aday olsunlar.”

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!