comScore

Mersin ay tutulması İZLE (Mersin kanlı ay tutulması saat kaçta?)

27 Temmuz 2018, Cuma 13:07
Mersin ay tutulması İZLE (Mersin kanlı ay tutulması saat kaçta?)

Mersin ay tutulmasını izlemek isteyenler haberimizi takip edebilirler. Kanlı ay tutulması Mersin izle, Mersin kanlı ay tutulması saati, kanlı ay Mersin saat kaçta başlayacak gibi merak edilen soruların yanıtları haberimizde olacak. Mersin kanlı ay tutulması sırasında neler olacak, kanlı ay tutulması ne kadar sürecek? Detaylar haberimizde.

Mersin ay tutulması izle! Mersin ay tutulması saat kaçta, Mersin ay tutulması saati, Mersin kanlı ay tutulması ne zaman olacak, Mersin kanlı ay tutulması ne kadar sürecek gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Kanlı ay tutulması nedir? Kanlı ay tutulması ne zaman olacak? Kanlı ay tutulması saat kaçta? Kanlı ay tutulması ne anlama geliyor? Kanlı ay tutulması sırasında ne olacak? 
 

Mersin kanlı ay tutulması saat kaçta olacak? Kanlı ay tutulması Mersin saati 27 Temmuz 2018


Mersin kanlı ay tutulması saat kaçta sorusu da sıkça soruluyor. Kanlı ay tutulması Mersin bugün saat 20.13'te başlayacak. Türkiye'den de izlenebilecek olan Kanlı ay tutulması saat 02.30'a kadar sürecek. Dünya ve Mars gezegenlerinin birbirine en yakın konuma geleceği tutulma esnasında dünyanın gölgesi altında kalan Ay, bakır rengine bürünecek. 


 

Kanlı ay tutulması ne demek? Kanlı ay ne anlama geliyor? (Kanlı ay tutulması 27 Temmuz 2018)


Kanlı ay tutulması ifadesi Amerika'da ortaya atılmıştır. Kanlı ay tutulması tabirinin tamamen uydurma olduğu ve bilimsel olarak hiçbir tehlikesinin olmadığı belirtiliyor. Kanlı ay tutulması sırasında ay tutulması gerçekleştiği için Ay'ın kırmızı renge dönüştüğü ifade ediliyor. Kanlı ay tutulması, 21 yüzyılın en uzun "Kanlı Ay" tutulması olacak. Bu akşam gerçekleşecek kanlı ay tutulması gözle de görülebilecek. Kanlı ay tutulması toplamda 1 saat 43 dakika sürecek. 
KANLI AY TUTULMASI İZLE! TIKLAYIN >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"