comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ömer Çatkıç'tan Tolga Zengin'e tavsiye

14 Eylül 2016, Çarşamba 13:28
Ömer Çatkıç'tan Tolga Zengin'e tavsiye

"Beşiktaş'ın kalecisi Tolga Zengin'dir. Ancak Tolga'nın yapması gereken şu: Haftanın 5 günü sabah bir saat erken kalkıp topu oyuna ayakla sokma çalışması yapması gerekiyor."

FutbolArena Özel - Beşiktaş, Benfica deplasmanından 1 puanla dönmeyi başardı. Siyah-beyazlı takımda kaleci Tolga Zengin'in performansı karşılaşmada sonucu belirleyen ana unsurlardan biri oldu.

Tolga'nın performansınını FutbolArena'ya değerlendiren eski kaleci ve teknik direktör Ömer Çatkıç, siyah-beyazlı taraftarlar artık Tolga'yla barışması gerekiyor derken, tecrübeli kaleciye de uyarı yaptı.

İşte Çatkıç'ın değerlendirmesi: 

"YENEN GOLDE HATALAR ZİNCİRİ VAR"

"Yenen golün sorumlusu Tolga değil. Esas sorumlular Marcelo ve Tosiç. 50 metreden gelen topta iki stoper büyük hata yaptılar. Tolga'nın dengesini bozdular."

"BEŞİKTAŞ'IN KALECİSİ TOLGA ZNEGİN'DİR"

"Beşiktaş'ta taraftarların artık Tolga Zengin'le barışması gerekiyor. Bu sezon da bu tartışmayla gitmez. Dünkü maç bunun için iyi bir sebeptir."

"TOLGA BİR SAAT ERKEN GİDECEK"

"Artık futbolda kalecinin topu ayağıyla oyuna sokması gerekiyor. Bu şart. Tolga Zengin'in bunu yapması gerekiyor. Haftanın 5 günü tesislere bir saat erken gidip, topu ayağıyla oyuna sokma çalışması yapması gerekiyor."


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.