comScore

Melek Baykal erkek-kadın ilişki sözleri sosyal medya ve sanat camiasını karıştırdı

27 Mart 2018, Salı 15:52

Melek Baykal ne açıklama yaptı? Melek Baykal sosyal medyada neden TT oldu? Ünlü oyuncu Melek Baykal'ın sosyal medyayı sallayan ve aynı zamanda sanat camiasını kızdıran açıklamalarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Ünlü oyuncu ve sunucu Melek Baykal'dan sanat dünyasını kızdıracak bir açıklama geldi. Melek Baykal ne dedi? Melek Baykal sosyal medyada neden gündem oldu? Melek Baylak'ın açıklamaları sosyal medyada kısa bir süre içerisinde gündem oldu ve sanat dünyasından Melek Baykal'ın bu açıklamalarına büyük tepki verdi. 


Melek Baykal ne dedi?


Melek Baykal'ın sanat dünyasını karıştıracak ve aynı zamanda kızdıracak açıklamaları büyük ses getirdi. Ünlü oyuncu erkek - kadın ilişkisi üzerine son derece çarpıcı bir açıklamada bulundu. Melek Baykal, "Yaşı geçkin erkeklerin genç kadınlarla olması çok çirkin. 60 yaşına gelmişsin, 25 yaşında genç kızla aşk yaşıyorsan fena. Böyle ilişkilere hiç saygı duymuyorum. Kadın ve erkek ilişkilerde yaş konusuna çok dikkat etmeli." diye konuşurken aynı zamanda "Küçük erkeklerle evlenen yaşlı kadınlara hiç sıcak bakmıyorum. Hatta çok ayıplıyorum. Yaşlı hanımlar kendilerini kandırmasın. Genç erkek ya parası ya da şöhret için kendisine geliyor." ifadelerine yer verildi. 


 

Melek Baykal kimdir?


Melek Baykal, 7 Ağustos 1954 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbul'ludur. Babası bir bürokrat olduğu için Ankara-İstanbul arasında dolaşıyordu. Çocukluğunun büyük bir bölümü İstanbul'da, Bağdat Caddesi'nde dedesinden kalma evlerinde geçti. Ankara Devlet Konservatuvarından 1975'te mezun oldu. Henüz 17 yaşındayken tiyatroya başlayan Melek Baykal, ilk oyununda 85 yaşında bir kadını canlandırarak takdir topladı. Uzun süre Ankara Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. Dizi filmlerde rol almasına rağmen henüz bir sinema filminde oynamadı.
"Ferhunde Hanımlar" dizisindeki "Nermin", "Hayat Bağları"ndaki "Nurhayat" ve "Cennet Mahallesi"ndeki "Pembe" rolleriyle tanınır.
 

Melek Baykal'în oynadığı filmler


2016 - Kaçma Birader (Ramazan Kolçak) (Sinema Filmi)
2011 - Babam Sağolsun (Hayriye Hanım) (TV Dizisi)
2010 - Türk Malı (Berrin) (TV Dizisi)
2010 - Gönül Ferman Dinlemiyor (Gönül) (TV Dizisi)
2008 - Görgüsüzler (Pembe) (TV Dizisi)
2008 - Akasya Durağı (Melahat Güneş) (TV Dizisi)
2004-2007 - Cennet Mahallesi (Pembe Erdağı) (TV Dizisi)
2000 - Hayat Bağları (Nurhayat) (TV Dizisi)
1999 - Deli Yürek (Saziment) (TV Dizisi)
1995 - Melek Apartmanı (Melek) (TV Dizisi)
1993 - Ferhunde Hanımlar (Nermin ) (TV Dizisi)
1989 - Beybaba (TV Dizisi)
Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.