comScore

Mehmet Topal'dan Cenk Tosun'a isyan: "Bomboşum!"

10 Eylül 2018, Pazartesi 23:06
Mehmet Topal'dan Cenk Tosun'a isyan:

İsveç - Türkiye maçının ikinci yarısında Cenk Tosun ile Mehmet Topal üst üste iki çok net pozisyonda anlaşamayınca milli takım önemli fırsatları tepti. 

FutbolArena - UEFA Uluslar Ligi'nde İsveç - Türkiye maçının ikinci yarısında 2-1'den sonra milli takım üst üste pozisyonlara girmesine rağmen Mehmet Topal ile Cenk Tosun arasında anlaşmazlık yaşandı. Önce Mehmet Topal'ın ceza sahasına girdiği anda Cenk Tosun'a verdiği pas biraz hızlı olunca, Cenk Tosun istediği gibi vuruş yapamadı. 


İsveç - Türkiye Mehmet Topal Cenk Tosun pozisyonu


İsveç - Türkiye maçında bu pozisyonun ardından bu kez Cenk Tosun, bomboş pozisyondaki Mehmet Topal'a oynamyınca, Mehmet Topal çok sinirlendi. Tecrübeli futbolcu, "Bomboşum! Neden pas atmıyorsun?" diyerek takım arkadaşına isyan etti. Cenk Tosun ile Mehmet Topal bu esnada kendi aralarında pozisyonu tartıştılar. 
 

İsveç - Türkiye maçı 11'leri


İsveç'in 11'i: Olsen, Lustig, Jansson, Lindelöf, Augustinsson, S.Larsson, Ekdal, Jimmy Durmaz, Claesson, Kiese Thelin, Berg

Türkiye'nin 11'i: Sinan Bolat, Mehmet Zeki Çelik, Kaan Ayhan, Çağlar, Ömer Bayram, Mehmet Topal, Oğuzhan, Okay, Cengiz Ünder, Hakan Çalhanoğlu, Cenk Tosun

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!