comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Topal: 'Takıma faydalı olamamak beni kahretti'

12 Eylül 2016, Pazartesi 15:53
Mehmet Topal: 'Takıma faydalı olamamak beni kahretti'

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Mehmet Topal, FBTV'nin sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Başakşehir maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle Kayserispor ve Bursaspor maçlarında forma giyemeyen Mehmet Topal, takıma katkı sağlayamadığı için üzgün olduğunu söyledi. 

İşte Mehmet Topal'ın FBTV'ye yaptığı açıklamalar:
"TAKIMA KATKI SAĞLAYAMAMAK BENİ KAHRETTİ"

"2 maçtır takım arkadaşlarımı yalnız bıraktığım için onlardan özür dilerim. Takıma faydalı olamamak beni kahretti. Lige kötü başladık. Ancak bazen her kötünün altında bir hayır vardır. Bu açıdan da bakmak lazım. İnşallah daha iyi olur."

"Biz 3 Temmuz gibi zorlu bir süreçten çıktık. Bu camia çok daha zorlu zamanları yaşadı. Alnımızın akıyla çıktık. Taraftarlarımızın sahiplenme duygusunu bırakacağını sanmıyorum. Onlar desteklerini esirgemesinler. Kredimiz doldu. Artık kazanmak zorundayız. Fedakarlık yapmalıyız. Herkesin biraz daha fazla sorumluluk alması gerekiyor."

"AZİZ YILDIRIM BABACAN BİR İNSAN"

"Biz şanslı insanlarız. 70-80 milyonluk bir ülkede Fenerbahçe gibi büyük camiada forma giymek herkese nasip olmaz. Başkanımız herkese öz evladı gibi davranıyor. Konu Fenerbahçe menfaatlerinin dışına çıkınca sinirli olabiliyor. O da çok büyük bir Fenerbahçeli. Bize karşı çok babacan bir insan."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.