comScore

FutbolArena TV

Mehmet Sepil: ''Yılmaz hoca ile uzun yıllar çalışmak istiyoruz.''

24 Mart 2017, Cuma 18:36

Göztepe'nin yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, taraftarlardan sabır beklediğini ifade ederek, kalan 9 maçı da kazanıp Süper Lig'e çıkma hedefinde olduklarını açıkladı. Göztepe Başkanı Mehmet Sepil ise teknik adam konusunda istikrarı yakalayamadıklarından yakındı.
TFF 1. Lig'de aldığı kötü sonuçların ardından görevi bırakan Okan Buruk'tan sonra Göztepe'de teknik direktörlük görevini devralan Yılmaz Vural, kulüp başkanı Mehmet Sepil ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Göztepe Adnan Süvari Tesisleri'nde düzenlenen toplantıda hayal ettiği istikrarı bir türlü yakalayamadığını söyleyen Başkan Mehmet Sepil, “Göztepe'de 3. yılımı dolduruyorum. Yılmaz Vural benim çalıştığım 4. teknik adam oldu. Sürekli değişim yapmak elbette iyi bir şey değil. Ama maalesef futbol başarıya endeksli. O nedenle birisiyle uzun süreli çalışma prensibini hayata geçiremedik. Hedeflediğimiz yere gelemeyince mecburen, istemeye istemeye teknik adam değiştiriyoruz” dedi. 
“Yılmaz hocamız çok başarılı olsun ki onunla sürekli beraber çalışalım” diyen Başkan Sepil, “Ben kendisinin takımımızı layık olduğu yere getireceğine kesinlikle inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Göztepe Videoları