comScore

FutbolArena TV

Mehmet Sepil: "Bayram Bektaş'ı sezon bitmeden izlemeye almıştık"

29 Mayıs 2018, Salı 15:45

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin kulüp başkanı Mehmet Sepil, "Göztepe'nin başarılı bir kulüp olabilmesi ve diğer İstanbul kulüpleriyle rekabetçi hale gelmemiz için kendi stadımıza ve altyapımıza kavuşmamız gerekiyor." dedi.

Sepil, yeni teknik direktör Bayram Bektaş'la Adnan Süvari Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, eski teknik direktörleri Tamer Tuna ile beklentilerinin üzerinde bir sezon geçirdiklerini ve ligi 6. sırada tamamladıklarını söyledi. Bu başarının en büyük mimarının Tamer Tuna ve ekibi olduğunu kaydeden Sepil, "Kontratı 1 seneydi, kontratı karşılıklı yenilmeme kararı aldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kulübe çok önemli hizmetler verdi." diye konuştu.

Sepil, bu sezonun ardından Göztepe denilince sarı-kırmızılı taraftarların oluşturduğu tribün atmosferinin akla geldiğini aktardı.

Gelecek sezon işlerinin daha zor olacağını aktaran Sepil, "Göztepe'nin başarılı bir kulüp olabilmesi ve diğer İstanbul kulüpleriyle rekabetçi hale gelmemiz için kendi stadımıza ve altyapımıza kavuşmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Göztepe Videoları