comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Mehmet Ekici'nin transferi için açıklama

12 Ocak 2017, Perşembe 14:18
Mehmet Ekici'nin transferi için açıklama

Trabzonsporlu yönetici Ali Rıza Egemen, Mehmet Ekici transferiyle ilgili konuştu. Son dakika Trabzonspor transfer haberleri.

FutbolArena - Trabzonspor'da Olcay Şahan'ın imza töreninde konuşan yönetici Ali Rıza Egemen, Mehmet Ekici'nin transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Egemen, Mehmet Ekici'nin Trabzonspor'da istekli bir şekilde çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Mehmet Ekici konusundaki sorular üzerine Ali Rıza Egemen, şunları kaydetti:
"Mehmet Ekici bizim önemli oyuncularımızdan biri ve şu anda kadromuzda. Sözleşmeli oyuncumuz. Antrenmana çıkıyor ve çok istekli, arzulu. Mehmet Ekici 'şu tarihte gider, gelir' dememiz söz konusu değil. Süreci takip etmemiz lazım. Söylenecek şey; Olcay Şahan bizim oyuncumuz oldu, Mehmet Ekici de bizim oyuncumuzdur."

Transferlerin devam edebileceğinin sinyalini veren Egemen, "Martin Caceres'le ilgili çekincelerimiz var. Şimdilik beklemede tutuyoruz. Hugo Rodallega'yla ilgili görüşmelerimiz oldu. Sonuçlanması için başkanımız ve yönetimimiz çalışıyor." diye konuştu.

Kadrolarına kattıkları Olcay Şahan'ı da öven Egemen, "Çok değerli bir oyuncuyu kadromuza kattık. Devre arasındaki dördüncü transferimiz oldu. Olcay bize ciddi katkı sağlayacak.Takıma ağabeylik de yapacak. Bize uzun yıllar hizmet edeceğini umuyoruz. Olcay'ın hem şehrimize hem de takımımıza katkı sağlayacağını düşünüyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)