comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Mehmet Ekici'nin babası Hacı Ekici konuştu

27 Ocak 2017, Cuma 16:41
Mehmet Ekici'nin babası Hacı Ekici konuştu

Trabzonspor ile sözleşmesi sona erecek olan Mehmet Ekici'nin babası Hacı Ekici, FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena Özel - Transfer döneminin gözde ismi ve 3 büyük kulübünde kadrosunda görmek istediği Mehmet Ekici'nin babası, kısa da olsa ilk kez açıklamalarda bulundu. Transfer sürecinde 3 büyük kulüp ile görüşüp pazarlıkları kızıştırdığı iddia edilen Hacı Ekici'ye ilk kez FutbolArena ulaştı.


Hacı Ekici'den Mehmet Ekici'nin transferi için açıklama

 
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın açıklamaları sonrasında gözler Mehmet Ekici'ye çevrilirken babası Hacı Ekici, "Biz susmayı tercih ediyoruz. Konuşan, konuşuyor. Biz susacağız. Hiçbir şey söylemek istemiyoruz. Biz sadece gülüyoruz" dedi.

Mehmet Ekici'ye Trabzonspor Kulübünün 500 bin Euro ceza kestiği iddiası ile alakalı babası Hacı Ekici, "O konuda bize gelen bir şey yok. Oğluma da böyle bir şey henüz tebliğ edilmedi. Mehmet de ben de hiçbir yere bugüne kadar açıklama yapmadık. Şimdilik susuyoruz." ifadelerini kullandı.
 

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'dan Mehmet Ekici'nin Beşiktaş'a transferini açıkladı


Öte yandan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici transferiyle ilgili merak edilenleri yanıtladı ve yıldız futbolcu için Beşiktaş'la anlaştıklarını söyledi.
"Ben başkan seçildiğimde Mehmet ciddi sorunları olan bir futbolcuydu. Duygusal bir oyuncumuz. Ben ona baba gibi davrandım ve onun Trabzon'da kalmayacağını gördükten sonra hiç üzerine gittim. Ona sordum. Mehmet ne istiyorsun dedim. Ayrılmak istiyorum dedi. Olabilir! Ben onu kalması için motive etmeye çalıştım."

"MEHMET EKİCİ GÖNLÜM FENERBAHÇE'DE AMA BEŞİKTAŞ DA OLUR DEDİ"

Mehmet Ekici ben ayrılacağım dedi. İstanbul veya Avrupa'ya ama öncelik İstanbul dedi. Mehmet Ekici ben Beşiktaş'a gitmem demedi. Asla! Ancak gönlü ilk önce Fenerbahçe'den yanaydı, bunu gördüm. Mehmet Ekici bana önceliğim Fenerbahçe ama Beşiktaş da olur dedi."

"MEHMET EKİCİ, BABASI VE MENAJERİ ETİK DAVRANMADI"

"Niçin dedim bunu yaptınız? Yanlış anlaşılma oldu dedi menajeri. Hayır! Siz yanlış yaptınız. Olayı anlatayım. Mehmet Ekici bizim oyuncumuz ve Advocaat izin almadan arayıp görüşmek istemiş. Hiç hoşuma gitmedi bu. Sonra beni aradılar. Fenerbahçe ile anlaştık dediler. Bu arada öğreniyorum ki, Almanya'da da Beşiktaşlılar ile görüşmüşler. Bana verdikleri sözü tutmadılar. Çünkü Mehmet Ekici'nin İstanbul'a transferinde ben öncülük edecektim ama benden habersiz davrandılar."

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)