comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

'Mehmet Ekici transferinde Fenerbahçe taraftarlarını kandırıyorlar'

10 Ocak 2017, Salı 23:55
'Mehmet Ekici transferinde Fenerbahçe taraftarlarını kandırıyorlar'

Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferiyle ilgili son durum ne? Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferiyle ilgili Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener'den flaş bir iddia geldi. 

Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Ertem Şener, Mehmet Ekici transferiyle ilgili Fenerbahçe taraftarlarının kandırıldığını söyledi. 


Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferiyle ilgili gelişmeler


Sarı Lacivertlilerin bir süredir Trabzonspor ile görüşmelerini yürüttüğü Mehmet Ekici transferinde Aatif'in, takas yoluyla bordo mavililere gitmeyi kabul etmemesinin ardından yeni formüller arayan Fenerbahçe hakkında Ertem Şener'den çarpıcı bir iddia geldi. 
"FENERBAHÇE TARAFTARLARINI KANDIRIYORLAR."

Fenerbahçe taraftarlarının kandırıldığını söyleyen Ertem Şener, "Fenerbahçe taraftarlarını kandırıyorlar. Mehmet Ekici, oldu, olacak. Haber bekliyor. Şöyle oluyor, böyle oluyor diyorlar. Üstüne basa basa söylüyorum. Fenerbahçe yönetimi Mehmet Ekici defterini kapattı.  Çünkü Trabzonspor yönetimi Mehmet Ekici'yi Fenerbahçe'ye vermeyecek. Beşiktaş'ın çok sıcak temasları var. Bu transferi gerçekleştirmek istiyor." diye konuştu. 


Beşiktaş'tan Mehmet Ekici'ye yeni transfer teklifi


Ara transfer döneminde Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Mehmet Ekici savaşı sürüyor. Aatif'in Trabzonspor'a gitmeyi kabul etmemesinin ardından Faslı futbolcuyu Antalya'ya kampa çağıran ve Mehmet Ekici için bordo mavili kulübe bonservis teklif edecek olan Fenerbahçe'ye karşılık Beşiktaş'ın yeni teklifi ortaya çıktı. 

Siyah beyazlılar, Mehmet Ekici transferini bonservis ödemeden çözmenin formülünü ararken, Trabzonspor'a yapılan son teklif Ekici'ye karşılık Olcay'ı verip, bunun yanı sıra sezon sonuna kadar yıldız futbolcunun Trabzonspor'da oynamasına izin verilmesi yönünde. Bordo mavili kulüpten bu teklife henüz bir cevap gelmedi. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)