comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

'Mehmet Ekici transferi sıktı! Sanki Zidane'

13 Ocak 2017, Cuma 21:46
'Mehmet Ekici transferi sıktı! Sanki Zidane'

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında devam eden Mehmer Ekici transfer savaşıyla ilgili çarpıcı yorumlar geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında Mehmet Ekici savaşı devam ederken, yıldız futbolcu Trabzonspor'un, Bursaspor ile deplasmanda oynadığı maçın kadrosuna alınmadı. 

ERSUN YANAL: 'NETLEŞMESİNİ BEKLİYORUZ'
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Mehmet Ekici'nin Bursaspor maçında kadroya alınmayışı hakkında yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada,  "Mehmet Ekici'nin durumu netleşmeden onu takımda oynamak istemedim. Kendisi önemli ve değerli bir oyuncu. Trabzonspor'a katkısı yüksek bir oyuncu. Beklentiler tam önümüze gelsin, o zaman netlik kazanacaktır." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında Mehmet Ekici transfer savaşı


Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Mehmet Ekici'nin hangi takıma gideceği hala kesinleşmezken, büyük merak konusu olan bu transferle ilgili olarak Serdar Ali Çelikler, Beşiktaş yönetimini eleştirdi. 

Mehmet Ekici işinin artık sıktığını söyleyen Serdar Ali Çelikler NTV Spor'da yaptığı yorumda, "Bu Mehmet Ekici işi sıktı artık. Ne abi bu ekici? Zidane sanki. Neymiş duran top kullanıyormuş. Çok uzattılar resmen." dedi. 

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNE TRANSFER TEPKİSİ

Serdar Ali Çelikler, Mehmet Ekici transferinde Beşiktaş'ın kendisini affettirmeye çalıştığını söylerken, bunun da yanlış bir davranış olduğunu dile getirdi. 

Serdar Ali Çelikler'in sözleri şu şekilde:

"Beşiktaş Mehmet Ekici transferinden de başarısız ayrılırsa o zaman ne olur? Bakın Mehmet Ekici size lazım değil. Kendinizi bu transferle affettirmeye çalışmayın. Adam gibi santrfor alın! Bakın Beşiktaş'ın transfer komitesi kimse iyi gitmiyor işler arkadaşlar. İki transfer döneminde Eto'o ile zaman kaybettiniz. Beşiktaş istediği her oyuncuyu alır kardeşim. Beşiktaş'ı küçültmeye hakkınız yok. İki transfer döneminde 36 yaşındaki Eto'o ile vakit kaybetmeye hakkınız yok. Ne Eto'o'su kardeşim? 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)