comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Mehmet Ekici, Trabzonspor'dan neden ayrılmak istiyor?

01 Ocak 2017, Pazar 13:42
Mehmet Ekici, Trabzonspor'dan neden ayrılmak istiyor?

Trabzonspor'dan ayrılması beklenen Mehmet Ekici'nin takımdan gitmek istemesinin altında yatan nedenler ortaya çıktı.

FutbolArena - Trabzonspor ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Mehmet Ekici'nin bordo mavili takımdan ayrılması bekleniyor. İstanbul takımlarının peşinde olduğu 26 yaşındaki orta saha oyuncusunun ayrılmak istemesinin nedenleri ise ortaya çıktı.

Trabzon Ajans'ta yer alan habere göre; Ekici'nin yakın çevresiyle paylaştığı gitme nedenleri ise madde madde şöyle sıralandı:
İŞTE MADDE MADDE GİTME İSTEĞİNİN GEREKÇELERİ

1-Geçen sezon Erkan Zengin tarafından yumruklanması üzerine kendisine özellikle yönetim ve teknik kadronun sahip çıkmamasına çok içerledi. Bu olaydan sonra kendisini Bordo-Mavili renklere ait hissetmemeye başladı.

2- Takımda bulunduğu süre içinde Trabzonspor bir türlü zirve mücadelesi veremedi. Hep alt sıralarda kaldı. Taraftarın takıma ilgisi azaldı. Artık şampiyonluk mücadelesi verecek bir takımda forma giymesinin doğru olacağını ve bu heyecanı yaşama zamanının geldiğini düşündü.

3- Türkiye Süper Ligi'nde maç yöneten hakemlerin sürekli Trabzonspor'un üzerine oynaması ve artık sahada sürekli ezilen bir takımda forma giymek istememesi…

4- Trabzonspor'dan A Milli Takım'a gitmesinin kolay olmayacağının farkına varması ve artık İstanbul vitrininde yer alması gerektiğine inanması...

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)