Trabzonspor'da sözleşmesi önümüzdeki sezon sona erecek olan Mehmet Ekici ile yenileme için ön görüşme yapıldı."/> Trabzonspor'da sözleşmesi önümüzdeki sezon sona erecek olan Mehmet Ekici ile yenileme için ön görüşme yapıldı.">

Trabzonspor Trabzonspor

Mehmet Ekici ile ilk raund

08 Eylül 2016, Perşembe 12:17
Mehmet Ekici ile ilk raund

Trabzonspor'da sözleşmesi önümüzdeki sezon sona erecek olan Mehmet Ekici ile yenileme için ön görüşme yapıldı.

FutbolArena - Trabzonspor'da sözleşmesi önümüzdeki sezon sona erecek olan Mehmet Ekici ile yenileme için ön görüşme yapıldı.

Görüşmede yeni sözleşme şartlarından önce birlikte yola devam edilip edilmeyeceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Taraflar iki yıllık daha sözleşme yapılabileceği konusunda mutabakata vardılar. Görüşmede ücret konusunun ise daha sonra görüşülmesi uygun görüldü.

1.3 MİLYON EURO

Yönetim, tecrübeli oyuncunun sakatlık sorunu yaşamaması ve futbolunda önemli gelişmenin meydana gelmesi halinde kendisiyle masaya oturarak, sözleşme şartlarını oluşturacak.

Bu aşamada Mehmet Ekici için en yüksek bedel olarak düşünülen rakamın 1 milyon 300 bin Euro civarında olduğu kaydediliyor. Mehmet Ekici'nin ise rakamı daha yüksek tutması ve yurt dışı başta olmak üzere gelmesi muhtemel tekliflere göre bir tavır sergileyeceği yorumlanıyor.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.