comScore

Trabzonspor Trabzonspor

'Mehmet Ekici Fenerbahçe'ye transfer olmalı'

19 Ocak 2017, Perşembe 20:14
'Mehmet Ekici Fenerbahçe'ye transfer olmalı'

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe'ye transferi hakkında bordo mavililerin eski futbolcusu Mehmet Yılmaz çarpıcı ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Transferi yılan hikayesine dönen ve Trabzonspor'da bu sebepten ötürü kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe mi yoksa Beşiktaş'a mı gideceği merak konusu olurken, yıldız futbolcunun sezon sonuna kadar Trabzonspor'da kalıp bedelsiz olarak takımdan ayrılması da gündemde. 


Mehmet Ekici'nin Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye transfer gelişmesi


Mehmet Ekici'nin bir türlü çözülemeyen transfer problemiyle alakalı olarak eski Trabzonsporlu futbolcu Mehmet Yılmaz, A Spor'da önemli açıklamalar yaptı. 

"ZORLA GÖNDEREMEZSİN!"
6 ay sonra mukavelesi biten oyuncuya gitmek isteyen oyuncuya gitmek istediği takım sorulur. Gitmek istediği takım sorulur. Mehmet Ekici zaten Fenerbahçe'yi istiyor. Beşiktaş olsa çoktan gitmişti zaten. Kadro dışı almayı göze alacak kadar. 1 hafta içinde çözüleceğini düşünüyorum. Onu çok isteyen Fenerbahçe var. Fenerbahçe'yi de çok isteyen Mehmet Ekici var. Olayın Olcay boyutu var ve bu da Trabzonspor için büyük maliyet ama ben Mehmet Ekici sorunun çözüleceğini ve 1 hafta içinde Fenerbahçe'ye gideceğini düşünüyorum. Oyuncuyu istemediği bir takıma gönderemezsin. 

Hatırlanacağı üzere son olarak Trabzonspor'un Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, Mehmet Ekici'nin transferi hakkında Radyospor'a konuşmuştu:

"FENERBAHÇE İLE ANLAŞMIŞTIK AMA..."

"Mehmet Ekici için Fenerbahçe ile anlaşmıştık ama Aatıf gelmedi. Başka formüller denedik ama kabul etmedi. Bu yüzden kadro dışı bıraktık ama her an gidebilir.  

"YURT DIŞINA GİTME İSTEĞİ VARMIŞ"

Mehmet Ekici'nin yurt dışına gitme isteği varmış. Görüşmeleri devam ediyor. Bekleyip göreceğiz.
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)